Віктор Вацко: «Перший пас від Кадара і Пантича - це просто катастрофа»

Динамо Київ 29 Травня, 15:59 1420
Віктор Вацко: «Перший пас від Кадара і Пантича - це просто катастрофа»
Авторитетний коментатор поділився емоціями від поєдинку «Шахтаря» і «Динамо», а також звернув увагу на роботу бригади арбітрів під керівництвом Олександра Дердо.
»Якщо говорити про арбітраж, то я впевнений, що тут справа не в ангажованості. У мене в голові не вкладається, як можна не призначити пенальті за фол Ордеця проти Ярмоленка, як можна гру рукою Морозюка не помітити... Як асистент арбітра сигналізує про офсайд, коли людина зі своєї половини поля стартує... Аут, моменти з картками, ситуації щодо Гармаша (мається на увазі його груба гра - прим. Footballua.tv). Матч топових команд, а бригада арбітрів виявилася не готова. Це очевидні речі, з якими не посперечаєшся.

Переходячи до розбору гри, хотілося відзначити, що «Шахтар» дуже багато моментів створив, коли «Динамо» виходило з оборони в атаку. Перший пас від Кадара і Пантича - це просто катастрофа. Я дивився цю гру, зупиняв, перемотував, щоб подивитися ще раз (була можливість така). Після фіналу Кубка Німеччини мені сподобалася гра наших команд - градус, нерв, голи. Але, я ось дивлюся на це все, і мені шкода Реброва, так як у нього грають в стартовому складі два таких центральних захисники. Парадокс в тому, що я не розумію, як такі футболісти можуть потрапляти в таку команду, як «Динамо» Київ. Якщо вони грають, а Очігава, свій виконавець - ні, то я нічого не розумію. Відбуваються придбання, прийшов Гонсалес суперзірковий, заплатили гроші. «Зарізали» Гусєва, «зарізали» Громова - немає жодного, ні іншого. Але і Дерліса немає, пропав Дерліс! Гармаш грає на цій позиції, де парагваєць в теорії повинен грати. Зараз прийшли Кадар і Пантіч - в матчі моменти з'явилися після помилок цих футболістів. М'яч від них відскакує на 40 метрів - так у Феррейри три шанси і виникло», - сказав Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».