Григорій Суркіс: «Без мене - мене женили»

Футбол України 30 Травня, 11:23 1393
Григорій Суркіс: «Без мене - мене женили»
У ЗМІ піднявся ажіотаж навколо нібито бажання віце-президента УЄФА Григорія Суркіса зайняти аналогічну посаду в ФФУ.

Напередодні позачергового Конгресу ФФУ, який відбудеться 16 червня в Києві, в деяких ЗМІ піднявся ажіотаж навколо нібито бажання віце-президента УЄФА Григорія Суркіса зайняти аналогічну посаду ще й в національній асоціації. З цього приводу «Футбольний клуб» отримав коментар з перших вуст.

«По-перше, мені таких пропозицій не надходило. По-друге, я ніде не читав про наміри пана Павелка внести мою кандидатуру на посаду віце-президента після того, як він буде переобраний президентом ФФУ на новий термін. Ну і, по-третє, сам я теж не напрошувався до Андрія Васильовича в заступники. Не можуть же без мене - мене одружити. Хоча, як показує багаторічний досвід спілкування з деякими громадянами - була б людина, а плітки швидко сфабрикуються. Тому поспішаю заспокоїти вічно заклопотаних моєю долею групу товаришів - в регаліях недоліку не відчуваю.

І взагалі, пропоную змінити тему на дійсно важливу і актуальну для всього українського футболу. Через рік Київ приймає фінал Ліги чемпіонів УЄФА. В якому стані готовності до цього статусному події перебуває столиця України? Чи всі проблеми вирішені на НСК «Олімпійський»? Як йдуть справи з виконанням вимог УЄФА з безпеки, і багато інших питань, чіткі відповіді на які повинна дати приймаюча сторона. Ось це дійсно гідна для широкого загалу тема загальнонаціональної важливості.

Займаючись підготовкою до проведення Євро-2012, я не з чуток знаю, який це колосальний обсяг робіт, і який тягар відповідальності лягає на плечі ФФУ, міської влади та керівництва держави. Тому якщо когось хвилюють нові посади, то мене, в першу чергу, турбує імідж і репутація українського футболу і країни в цілому», - завершив Григорій Михайлович.