Олег Федорчук: «Хацкевич підтягне в «Динамо» дисципліну і поставить простішу гру»

Динамо Київ 8 Червня, 20:08 845
Олег Федорчук: «Хацкевич підтягне в «Динамо» дисципліну і поставить простішу гру» | 19-27
Відомий український тренер - про призначення на посаду наставника «Динамо» Київ Олександра Хацкевича.

- Ребров користувався довірою президента «Динамо». Він двічі поспіль завойовував чемпіонство, вигравав Кубок України. Однак в минулому році, коли пішов з команди Рауль Ріанчо, я говорив, варто оцінити роботу Сергія Станіславовича без іспанського помічника. Результат нам відомий. Уже колишньому тренеру киян не вистачило знань. Адже «Динамо» - перша команда Реброва, де він працював самостійно. Перед фахівцем виникли нові виклики, з якими впоратися не вдалося. Наставник провалився в трансферній політиці. Він не побачив потенціал Теодорчик - неймовірно успішного і талановитого нападника таранного типу. Зате запросив в команду Громова і Гладкого, кращі часи якого вже позаду. Сукупність цих факторів і призвела до відставки головного тренера. Однак треба віддати йому належне. Ребров вирішив піти відразу і без комедії зі звільненням помічників, як це робив інший тренер «Динамо».

- Чому керівництво «Динамо» вирішило замінити його Олександром Хацкевичем?

- Тактика Реброва була занадто складна для цих виконавців. Хацкевич гратиме простіше. Підтягне дисципліну. Не буде робити зайвих тактичних викрутасів. Приблизно так, як «Зоря». Цілком ймовірно, це дасть короткостроковий результат. Можливо, кияни вийдуть в груповий турнір Ліги чемпіонів. Однак він теж не має досвіду. Рік зі збірною Білорусі і робота в «Динамо-2» - цього мало.

- Чи зможуть кияни боротися за чемпіонство?

- Це залежить не від них, а від «Шахтаря». Якщо підуть лідери «гірників» - Тайсон, Марлос, Бернард, то все може бути. Українці в «Динамо» якісніші, ніж в «Шахтарі». Якщо ж лідери донеччан залишаться, то фаворитом при будь-яких умовах буде команда Фонсеки, - доносить слова Федорчука Gazeta.UA