«Десна» відповіла на лист ФФУ про надання фінансової інформації

Футбол України 9 Червня, 20:30 1384
«Десна» відповіла на лист ФФУ про надання фінансової інформації  | 19-27
Чернігівський клуб дав офіційну відповідь на лист ФФУ про надання фінансової інформації.

Текст листа наводимо дослівно:

“У зв’язку із суспільним резонансом, який виник навколо результатів проходження процедури атестації ФК Верес та ФК Десна для участі в змаганнях УПЛ сезону 2017/2018, прошу вас надати згоду на оприлюднення інформації та матеріалів, в тому числі фінансового характеру, поданих вашим клубом до Апеляційного комітету з питань атестації футбольних клубів ФФУ”.

Цього ж дня клуб офіційним листом відповів на запит Юрія Запісоцького. Текст даного листа, за підписом виконавчого директора клубу Ігоря Ушарука, також наводимо в повному обсязі:

“Інформація та матеріали, які були подані ТОВ СФК Десна до Апеляційного комітету з питань атестації футбольних клубів ФФУ потребують дозволу на їх оприлюднення від контрагентів та партнерів ТОВ СФК Десна з метою уникнення можливих непорозумінь. Після отримання відповідних дозволів, інформація та матеріали, які були подані ТОВ СФК Десна до Апеляційного комітету з питань атестації футбольних клубів ФФУ, буде знаходитися в режимі відкритого доступу на клубному сайті і СФК Десна у найкоротший термін“.