Чернігівська «Десна» може зіграти в УПЛ у наступному сезоні

Футбол України 9 Червня, 23:29 1418
Чернігівська «Десна» може зіграти в УПЛ у наступному сезоні | 19-27
Чернігівську «Десну» можуть допустити до участі в УПЛ у наступному сезоні у випадку, якщо одну із команд елітного дивізіону не допустять до змагань.

Про це вчора, 8 червня, в ефірі обласного радіо повідомив голова ОДА Валерій Куліч.

«Те рішення федерації по апеляції, яке прийняте, є кінцевим. І УЄФА категорично проти, щоб держава вмішувалася у справи футболу. Але ми досягли спільної думки з керівництвом клубу, що ми разом будемо працювати з федерацією футболу, я мав розмову з Андрієм Павелком. Є варіанти, що декілька клубів мають знятися з УПЛ. Це конкретно «Сталь» з Кам’янського, це достовірна інформація. Ця команда зараз приймає рішення, чи буде вона брати участь в змаганнях взагалі. Стосовно «Вереса» переглядати рішення не будуть», - сказав Куліч.

Також він зазначив, що 6 червня мав розмову з керівництвом «Десни» та фанатами.

«На превеликий жаль, керівництво клубу мене залучило надто пізно до вирішення питання. Перша зустріч у мене відбулася 30 травня о 16.30, коли розгляд апеляції був призначений на 31 травня. І за ніч мені було важко відпрацювати це питання із президентом ФФУ», - сказав Куліч.

Також, за його словами, головні претензії до «Десни» від ФФУ, через які її не допустили до УПЛ пов’язані із відсутністю прозорої фінансової звітності за 2016 рік. Частково клуб визнав власні прорахунки та працює над вирішенням цього питання.