«Волинь» може залишитись в УПЛ

Футбол України 17 Червня, 12:06 1328
«Волинь» може залишитись в УПЛ | 19-27
За певних обставин та умов луцький клуб може залишитись в УПЛ на наступний сезон.

Президент Прем'єр-ліги Володимир Генінсон прокоментував можливу ситуацію, при якій «Волинь» має шанс залишитися в УПЛ.

«Насправді, за затвердженим ФФУ і нами регламентом змагань, не повинна входити ще одна команда з першої ліги.

Чітко прописані дії у цій ситуації. Якщо «Волинь» закриє всі свої проблеми, то вона може залишитися. І клуб над цим працює.

Чому «Волинь» все робить в останній момент? Коли півень в попу клюне, всі починають бігати. За спортивним принципом вона вилетіла зі змагань, але може залишитися, якщо якась із команд УПЛ втратить місце або відмовиться», - сказав Володимир Генінсон в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».

Зауважимо, що в минулому чемпіонаті Ліги Парі-Матч «Волинь», із якої дисциплінарні органи зняли шість очок за борги, фінішувала на останньому 12 місці та вилетіла з найвищого дивізіону за спортивним принципом.

За інформацією Sportarena, луцька «Волинь» має великі заборгованості перед своїми гравцями. Футболістам команди керівництво «Волині» не виплатило заробітну плату за 5 місяців. Крім того, гравці «Волині» відправлені у відпустку та не поінформовані про початок міжсезонних зборів.

Головний тренер луцької команди Віталій Кварцяний розповів, що команда робить,для того, щоб мати шанс залишитись у прем'єр-лізі.

«Ми намагаємося потрохи виплачувати борги. За всіма крапками, комами, абзацами, які є в регламенті. Цілком ймовірно, що знайдеться законний аргумент, щоб «Волинь» залишилася в УПЛ.

Якщо тільки ми будемо послідовні у виконанні своїх фінансових зобов'язань. Якщо ми не зробимо цього - нас, звичайно, не пустять.
Ми повинні вийти на нуль, щоб на наших плечах ніколи більше не було боргів. Щоб з нас більше не знімали окуляри і не забороняли трансфери.

Найголовніше для нас - вийти з цього піке. Якщо нам вдасться ще й залишитися в прем'єр-лізі - це було взагалі прекрасно», - сказав Кварцяний.