Артем Кравець: «Хацкевич на мене розраховує»

Динамо Київ 19 Червня, 12:28 1702
Артем Кравець: «Хацкевич на мене розраховує» | 19-27
Нападник прокоментував своє повернення до київського «Динамо» після піврічної оренди в іспанській «Гранаді».

- Чи задоволений ти періодом оренди в «Гранаді»?

- Задоволений. Тому що, коли я йшов у цю команду, розумів, що не є основним нападником «Динамо», і не буду отримувати достатньо ігрової практики. А в «Гранаді» я провів багато матчів в чемпіонаті Іспанії, забив м'ячі, віддав гольові передачі. Єдине, в кінці сезону трохи завадили травми, через які вибув з ладу. Але в цілому, період, проведений в «Гранаді», оцінюю позитивно.

- У «Гранаду» йшов абсолютно без коливань, або все-таки були якісь сумніви щодо правильності такого кроку?

- На той момент ніяких сумнівів і коливань не було. І зараз я впевнений, що вчинив правильно. Тоді в «Динамо» в більшій мірі грали два інших нападника, і було зрозуміло, що на поле я виходити буду не часто. Тому, моє рішення піти в оренду було однозначним. Тим більше, мова йшла про чемпіонат Іспанії - дуже хотілося спробувати свої сили в такому турнірі.

- Ти згадав про травми, які вибили тебе з ладу в кінці сезону. Як зараз себе почуваєш?

- Якийсь час я працював індивідуально під керівництвом фізіотерапевта, але зараз я вже повністю відновився і готовий до повноцінних тренувань.

- У «Динамо» повернувся з оптимістичним настроєм?

- Так, звичайно. «Динамо» завжди було і залишається моєю рідною командою. З ранніх років мріяв грати тут, і тому радий, що знову сюди повернувся. Вчергове буду намагатися грати за «Динамо» якомога частіше і допомагати рідній команді. Готовий до боротьби за місце в основному складі.

- Але тепер це доведеться робити при новому тренері - Олександрі Хацкевичу. Як сприйняв як його призначення, так і відхід Реброва?

- До України я повернувся ще до закінчення чемпіонату України, так що встиг поспілкуватися з Сергієм Станіславовичем. Можу сказати, що на той момент передумов для того, що він піде, не було. Але, напевно, таким вже було спільне рішення президента клубу і головного тренера... Ну а призначення Хацкевича сприйняв із оптимізмом. Уже спілкувався з новим наставником, і було дуже приємно почути від нього слова про те, що він на мене розраховує - це, безумовно, надихає перед початком підготовки до нового сезону. Сподіваюся, що у нового тренерського складу «Динамо» все вийде.

- Останнім часом Бєсєдін показав відчутний прогрес. Сприймаєш його як серйозного конкурента за місце в складі «Динамо»?

- Будь-який нападник, який грає в «Динамо», - це серйозний конкурент. Думаю, якщо ми з Бєсєдіним будемо гідними суперниками за місце в складі, то це допоможе як нам обом, так і «Динамо».

- Що думаєш про поточний стан українського футболу, вітчизняного чемпіонату? «Дніпро» на межі краху, в Прем'єр-лігу замість «Десни» «проштовхують» «Верес», є й інші скандальні ситуації...

- Перш за все, дуже сумно, що зникають клуби з великою історією, які, в тому числі, виступали в єврокубках, доходили до фіналів. Дуже прикро. Це найбільше моє розчарування від всіх процесів, які зараз відбуваються в нашому футболі. А в цілому, на цю тему можу сказати вже те, що говорив не раз: в нашій країні зараз плачевна ситуація, і це не могло не торкнутися футболу, - цитує Кравця Dynamo.kiev.ua.