Сергій Рибалка: «Налаштовані виправитися за минулий невдалий сезон»

Динамо Київ 19 Червня, 15:12 1187
Сергій Рибалка: «Налаштовані виправитися за минулий невдалий сезон» | 19-27
Півзахисник київського «Динамо», пройшовши кабінети всіх лікарів, розповів, із яким настроєм стає до роботи й чого очікує від майбутнього австрійського збору.

- Перш за все, хочу сказати, що після невдалого минулого сезону настрій був дуже поганим - потрібне було перезавантаження і команді загалом, і мені особисто. Думаю, відпустка пішла на користь, провів її з родиною, побув із дитиною, трохи відволікся.

Розуміємо, що з нового сезону потрібно змінювати ситуацію, що склалася. Ми всі засмучені, що так склалося, усі хлопці рвуться в бій та хочуть довести, що це було випадковістю. Ми налаштовані виправитися за минулий невдалий сезон.

- Чи вистачило часу, щоб відпочити і фізично, і морально?

- Так, цілком. Мені вже хочеться тренуватися, побачити всіх хлопців, скоріше вирушити на збір - тож бажання величезне. Упевнений, в Австрії буде багато нового, цікавого, багато емоцій. Всі будемо старатися, щоб добре підготуватися.

- Судячи із засмаги, відпочивали на морі?

- Так, літали із сім'єю до Туреччини. Там грав у волейбол на пляжі, тому й засмаг (посміхається).

- Чи виконували індивідуальну програму?

- Так. Вона складалася з простих вправ, які нам завжди розписують перед відпусткою. Перші днів 10 організм особливо не навантажував, лише грав у волейбол - можна сказати, це теж було свого роду тренування для ніг на піску. І, звичайно, в останні дні дотримувався тих завдань, які нам давали.

- Чого очікуєте від роботи з новим головним тренером Олександром Хацкевичем?

- Я вже грав під його керівництвом, коли він тренував динамівський дубль, тому можу сказати, що з ним працювати цікаво. Думаю, бесіди з футболістами Олександр Миколайович буде проводити вже на зборах, там познайомимося ближче, дізнаємося його вимоги.

- Як думаєте, чи з'являться нововведення у тренувальному процесі та побуті?

- Напевно, про це можна буде казати вже після зборів. Звичайно, у тренуваннях буде щось нове, скоріше за все, багато нового. Потрібно дочекатися перших ігор, щоб побачити це на полі.