Герой футбольного дня. Володимир Шаран

Футбол України 6 Липня, 10:51 1005
Герой футбольного дня. Володимир Шаран | 19-27
«Олександрія» інтенсивно готується до старту сезону.

Володимира Шарана не лякала криза його команди. Будучи далеко не в найліпшій формі і відстаючи від конкурентів, тренер впевнено заявляв, що завдання виходу до Ліги Європи «Олександрія» виконає. Виконала. Наступна мета олександрійців – вихід до групового етапу міжнародного турніру.

Принаймні, таку ціль задекларували наприкінці минулого сезону, а вже під час міжсезоння «Олександрія» цілеспрямовано готується до відповідального випробування. Цьогоріч команда змінила стратегію підготовки. Врахувавши помилки минулого року, Володимир Шаран повіз команду до НідерландіВ, де «Олександрія» готується у щільному графіку в боротьбі з іменитими суперниками.

Владимир Шаран (Александрия)

Розім'явшись спарингом з «Кремнем», «Олександрія» провела матчі проти нідерландських «Сільвольде», «Вітесса», румунського «Стяуа» та бельгійського «Брюгге». Дуже важлива деталь – чотири матчі вмістилися в один тиждень часу. Бажання «нагнати» форму і звикнути до інтенсивної боротьби простежується неозброєним оком.

Александрия

В трьох матчах «Олександрія» виглядала дуже гідно – як за грою, так і за результатами. Лише в поєдинку з бельгійцями відбувся збій, що вилилося в розгром. Неприємно, але не катастрофічно. Навпаки. Відсутність поразок в спарингах могла б трохи відірвати олександрійців від землі. А вчасний ляпас повинен мати ефект холодного душа – повинен вкотре продемонструвати слабкі місця команди і закцентувати уваги тренерського штабу на нагальних проблемах.

Попереду в «Олександрії» ще два матчі проти не менш сильних суперників – АЗ та «Панатінайкоса». Це приблизно той рівень, з яким команді доведеться зіштовхнутись у Лізі Європи. Хоча характер матчів буде іншим. І психологія у олександрійців буде іншою. «Нагнати» належні фізичні кондиції – лише пів справи. Важливо також підготувати футболістів психологічно.