«Олександрія» та «Олімпік» – поза посівом. Наслідки та історична особливість

Футбол України 7 Липня, 09:54 860
«Олександрія» та «Олімпік» – поза посівом. Наслідки та історична особливість | 19-27
«Олександрія» і «Олімпік» не потрапили до посіву.

«Олександрія» та «Олімпік» не будуть сіяними під час жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Остаточно це стало відомо за підсумками результатів поєдинків першого кваліфікаційного раунду.

З самого початку шанси «Олімпіка» на посів були мінімальними. А ось «Олександрія» могла сподіватися на прийнятний збіг обставин, але потрібна умова вильоту двох високорейтингових команд не відбулася. З шести претендентів не вилетів жоден (а потрібен був виліт двох).

Це перший з часів переформатування турніру випадок, коли на такій ранній стадії Ліги Європи Україна залишилася без сіяних представників. Починаючи з сезону 2009/10, коли Кубок УЄФА змінився Лігою Європи, щонайменше одна команда від України щороку знаходилася серед високорейтингових представників.

Таким чином, при жеребкуванні третього кваліфікаційного раунду, яке відбудеться 14-го липня, «Олександрія» та «Олімпік» можуть натрапити на найбільших фаворитів стадії – «Атлетік» (Більбао), «Евертон», «Галатасарай», «Фенербахче», «Спарта», «Мілан», ПСВ, «Марсель», «Фрайбург».

Лига Европы 2017/18