Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич

Динамо Київ 18 Липня, 11:39 925
Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич | 19-27
Про гру «Динамо» Олександра Хацкевича.

Невірним буде твердження, мовляв, «Динамо» провалило матч за Суперкубок. «Динамо» просто не стрибнуло вище голови. Бо для того, аби зараз обігрувати «Шахтар», кияни повинні пересилювати себе, показувати щось більше, аніж свою гру.

Питання в тому, чи зможе «Динамо» показувати свою гру у матчах з нижчими за класом суперниками. І якою буде ця гра – простою, як в матчі проти «Шахтаря», чи більш хитрою? Чи вистачить того фундаменту, який Олександр Хацкевич заклав на підготовчих зборах, для того, аби без проблем розбиратися з середняками чемпіонату України? Перед стартом турніру до Хацкевича дуже багато запитань…

Александр Хацкевич (Динамо)

Ці запитання ґрунтуються не лише на основі матчу за Суперкубок, але й на основі контрольних поєдинків. Тактика 4-4-2, яку Хацкевич прививав команді і яку використав в дуелі з «Шахтарем», не приносила результату киянам під час зборів. Не принесла вона результату і в суботу. Навпаки. Проявила слабкі сторони команди Олександра Хацкевича. Відмовившись від контролю м'яча, «Динамо» уповало на швидкі атаки, на швидкий вихід з оборони. Але останнє передбачає відбір м'яча, або ж використання помилок суперника. Ні першого, ні другого в матчі за Суперкубок не спостерігалося. Точніше, гравці «Динамо» вступали у відбір, і іноді навіть дуже успішно. Але далі, за задумкою Хацкевича, потрібно було швидко доставити м'яча на фланг, а звідти – до штрафного майданчика. З цим виникали проблеми.

Гра «Динамо» виглядала простішою, аніж та, яка була за часів Реброва. Власне, ця простота може дати свій ефект у випадку, якщо поліпшиться якість виконання і збільшиться ККД в центрі поля. Наприклад, якщо до руйнівника Сидорчука (у матчі за Суперкубок він орієнтувався саме на руйнування) приєднається той Шепелєв, якого громадськості відкрив Ребров. І якщо збільшиться швидкість доставки м'яча на фланги, а вже звідти – у напрямку пробивних нападників.

Динамо (Киев)

Власне, вірно відзначили деякі футбольні експерти – «Динамо» поступилося «Шахтарю», але виглядало доволі гостро в атаці. Кияни більше, аніж зазвичай, пробивали з меж штрафного майданчика, і частіше вантажили м'яча в боротьбу. Головна інтрига – чи продовжуватиме Хацкевич розвивати таку модель? Грати просто, працюючи над ефективністю, чи урізноманітнювати дії за рахунок інтенсивності у центрі поля? Чи підлаштовуватиме Хацкевич команду під суперників, чи ми будемо бачити одне й те саме «Динамо» в кожному поєдинку?

Сьогодні ввечері кияни проведуть свій перший матч в новому чемпіонаті України… Буде цікаво.