Огляд матчів 1-го туру Чемпіонату U-21: найважчу перемогу здобуло «Динамо»

Футбол України 18 Липня, 13:20 1125
Огляд матчів 1-го туру Чемпіонату U-21: найважчу перемогу здобуло «Динамо» | 19-27
Шикарною результативністю потішив стартовий тур нового молодіжного чемпіонату.

Лише в одному матчі було забито «всього» два голи — найменше в турі, у двох поєдинках глядачі побачили по шість м’ячів, ще в одному — сім.

При цьому найважчу перемогу здобуло «Динамо», нелегкою виявилася й звитяга «Шахтаря», а ось бронзовий призер попередньої першості «Карпати» виграли найлегше.

«ДИНАМО» — «ЧОРНОМОРЕЦЬ» — 3:2

Кияни програли перший тайм (0:1), а щойно сплинула година гри, пропустили вдруге. Новопризначеному тренеру діючих чемпіонів Юрію Морозу вдалося врятувати матч замінами: захисник Денис Попов і нападаючий Назарій Русин забили по голу вже через кілька хвилин після своєї появи на полі.

Переможну крапку поставив Богдан Лєднєв, поза всяким сумнівом, новий лідер динамівської молодіжки. Відзначимо, що всі троє у минулому сезоні були провідними гравцями Динамо U-19, а здолати агресивних «моряків» їм допомагали футболісти з першої команди — Сергій Рибалка, Артем Кравець, Микита Бурда та польський новачок Томаш Кендзьора.

«КАРПАТИ» — «ЗІРКА» — 6:0

Тут також у першому таймі було забито лише один м’яч. Та по перерві розігрався нападник Володимир Войтович, забив сам, двічі поспіль асистував партнерам, і через годину гри рахунок став 4:0.

«Наголошували хлопцям, що будь-кого суперника потрібно поважати, — сказав після матчу керманич львів’ян Олександр Чижевський. — Вони цим пройнялися й виконали установку, особливо по перерві. Насторожувало, що в останньому контрольному поєдинку ми отримали від «Вересу» шість голів (0:6), та гравці зрозуміли, до чого їм потрібно прагнути».

«ЗОРЯ» — «СТАЛЬ» — 6:1

«Радує, що в цьому матчі всі наші нападники забили свої голи, навіть ті, хто вийшов на заміну, — підсумував поєдинок із вимушено омолодженою «Сталлю» старший тренер луганців Володимир Микитин. — Не хочеться багато коментувати такий рахунок».

Один із м’ячів записав на свій рахунок Владислав Сандрак-Вінницький, який взимку залучався Юрієм Вернидубом до зборів і товариських матчів основного складу «Зорі», та потім зазнав прикрої травми й довго відновлювався.

«МАРІУПОЛЬ» — «ВЕРЕС» — 3:3

Через брак кадрів тренерський штаб гостей включив до заявки на матч лише 12 гравців. І вже на 14-й хвилині через травму капітана Ярослава Вацеби змушений був використати єдину можливу заміну. Попри це, саме гості беззаперечно виграли перший тайм, а на 65-й хвилині зробили рахунок 3:0! Та втома і бажання маріупольців в кінцівці матчу перевернули все догори ногами, у підсумку бойова нічия у виконанні новачків чемпіонату.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» — «ОЛІМПІК» — 2:0

Численних втрат зазнав склад олімпійців у міжсезоння, насамперед, в оборонній ланці — команду залишили провідні захисники й воротар, що продовжили виступи в чемпіонатах першої та другої ліг. До того ж, Роман Санжар забрав до основи бомбардира Стаса Біленького. За словами наставника донеччан Ігоря Климовського, його команда провалила гру, майже до кожної зони є претензії.

Господарі напрочуд вдало скористалися помилками суперника. Перший гол красивим ударом здалеку лівою в кут забив Тимур Стецьков, що активно залучався у міжсезоння до спарингів першої команди. Добив «Олімпік» Вадим Гранчар: головою після подачі кутового.

«ВОРСКЛА» — «ШАХТАР» — 1:3

Молодіжка гірників зіграла свій поєдинок не в базовий день туру, а саме напередодні матчу перших команд полтавського й донецького клубів, який відбудеться сьогодні. Вже на 4-й хвилині гості за допомогою штрафного й підступного рикошету повели у рахунку, невдовзі Юрій Глущук скористався обрізкою суперника й забив другий гол.

На 53-й хвилині погіршив становище господарів юний 18-літній центрхав Леонід Зайцев, який отримав другу жовту картку. Полтавці примудрилися у меншості скоротити розрив у рахунку, та згодом наразилися на голеву контратаку.