Мессі та ще 4 людини, які наближають Неймара до ПСЖ

Світовий футбол 18 Липня, 21:01 1431
Мессі та ще 4 людини, які наближають Неймара до ПСЖ | 19-27
Нападник Барселони Неймар, як ніколи, близький до переходу в ПСЖ. Видання AS називає топ-5 головних персон, які можу посприяти сенсаційному трансферу бразильця.

1. Лео Мессі

Безапеляційний лідер Барселони своєю грою все частіше змушує бразильця задуматись над зміною команди. Справа в тому, що Неймар прагне бути першою скрипкою у ансамблі «блаугранас». Це суттєво збільшило б шанси бразильця виграти «Золотий м'яч», а у затінку Мессі здобути омріяну нагороду йому буде дуже складно. Неймар перебуває у чудових стосунках з Лео, але розуміє, що поруч з аргентинцем навряд чи стане найкращим гравцем світу у наближчі роки.

2. Батько Неймара

Неймар-старший вважає, що Барселона – ідеальний клуб для його сина, однак проблеми з іспанською податковою змушують піти на зближення з ПСЖ. «Якщо Неймару заважатимуть виконувати свою роботу в Іспанії, то ми задумаємось над переїздом в іншу країну», – наводить AS слова батька Неймара 1-річної давності.

3. Жозеп Бартомеу

Барселона в останні роки виходить далеко за рамки бюджету під час продовження контрактів зі своїми зірками. Влітку 2017 року каталонський гранд нашкрябав на трансфери лише 60 млн євро, а після укладення нової угоди з Лео Мессі про більше годі й мріяти. Трансфер Неймара автоматично поповнив би скарбничку Барси аж на 600 млн євро (враховуючи усі витрати на утримання бразильця) та значно спростив би перехід Верратті. Відтак, Жозеп Бартомеу бачить в потенційній угоді з ПСЖ величезну економічну вигоду для каталонців.

4. Кіліан Мбаппе

ПСЖ провалив трансфер юного форварда ПСЖ, який, швидше за все, обере Реал. Таким чином, французький гранд знову кинув усі свої сили на придбання Неймара, якому пропонує лідируючу роль у своєму проекті. Якщо «Париж» був готовий викласти майже 140 млн євро за 18-річного француза, то проблемою не стане й виплата такої клаусили, як у Неймара (222 млн євро).

5. Нассер Аль-Хелаїфі

Президент ПСЖ після провалів команди у Лізі чемпіонів дуже боїться втратити свою посаду. AS відзначає, що емір Дохи, який є головним інвестором ПСЖ, пригрозив Аль-Хелаїфі відставкою, якщо той відпустить Верратті. Відтак, Аль-Хелаїфі, придбавши Неймара, значно закріпив би свої позиції. Крім цього, президент ПСЖ є давнім шанувальником Неймара, якого намагався переманити влітку 2016 року, обіцяючи бразильцеві золоті гори.