Післяматчева прес-конференція тренера «Чорноморця»

Динамо Київ 18 Липня, 22:03 1382
Післяматчева прес-конференція тренера «Чорноморця» | 19-27
Головний тренер «Чорноморця» Олександр Бабич прокоментував поразку своєї команди в гостях у київського «Динамо» (2:1) в поєдинку 1-го туру УПЛ.

- Вважаю, що ми провели досить організований матч, як для першої гри. Грали з «Динамо», яке має футболістів хорошого рівня. Першочерговою установкою було зіграти в наш улюблений футбол – строго, організовано в обороні, витримувати структуру та ловити суперника на контратаках. Це у нас в першому таймі вийшло непогано. Так, були помилки. Але для першого туру, вважаю, ми провели непоганий матч. Сказав хлопцям у роздягальні, що цим матчем ми закінчуємо збори, тому що грали сьогодні без вболівальників, та й суддівство було таким, яке часто зустрінеш на зборах. Тому лише подякував хлопцям і сказав, що наступним туром ми починаємо чемпіонат.

- Епізод із другою жовтою карткою Каплієнка – це відсутність дисципліни у молодого гравця чи епізод не тягнув на попередження?

- Думаю, що в цій ситуації він не впорався з емоціями. Це був кінець матчу, можна було зіграти хитріше та розумніше. Це молодість, із якою доводиться боротися, вчити. На фоні навантаження та втоми такі ситуації показують клас і рівень футболіста.

- Чи бачите ви потенціал складу, який зараз починає чемпіонат?

- Керівництво пішло нам назустріч, посилившись футболістами, які раніше завойовували ім’я «Чорноморця» в єврокубках. Вважаємо, що з приходом цих виконавців у нас буде більш якісний вихід в атаку, контроль м’яча. Але потрібен час. Я вірю, що навколо цих футболістів наші молоді хлопці ростимуть та прогресуватимуть ще швидше.

- Чому ви не потиснули руку Хацкевичу після матчу?

- Я потиснув йому руку зараз. Просто після гри я подякував своїм хлопцям, розвернувся та побачив, що Олександр Миколайович вже пішов до роздягальні. Це нормальна ситуація, ми зустрілися, і я його привітав. Не потрібно нічого вишукувати.

- У минулому сезоні у вас були хороші результати в матчах з грандами – перемога над «Шахтарем», нічия з «Динамо». А який потенціал у нинішнього «Чорноморця»?

- В першу чергу, потрібно привести усіх хлопців до спільного знаменника в функціональному плані та додати в плані тактики. Для «Чорноморця» агресивного, зі швидкісними контратаками, зараз потрібен час, щоб усі об’єдналися та думали однаково і правильно – так, як я від них вимагаю. Не сумніваюся, що ми ще поп’ємо крові нашим грандам.

- Ви визначилися з задачею на сезон?

- Хочемо зайняти позицію не нижче, ніж в попередньому чемпіонаті, потрапити у першу шістку. Але хотів би, щоб ми, як і в минулому сезоні, йшли від гри до гри. Моє завдання – готувати хлопців до кожного матчу окремо. Потрібно трохи часу, щоб зігратися.