Звернення «Фаворит Спорт» до українських уболівальників!
Футбол України 842 21 Липня, 16:01

Новий футбольний сезон компанія «Фаворит Спорт» починає в ролі спонсора відразу трьох футбольних клубів Прем'єр-ліги: ФК «Зоря», ПФК «Сталь» і ФК «Маріуполь».

Ми зважилися підтримати таку кількість клубів прекрасно розуміючи, що любові до футболу зараз явно бракує - потрібні реальні, конкретні кроки для підняття престижу та популяризації цього виду спорту в нашій країні. Фаворит Спорт категорично проти того, щоб футбольні клуби зникали з карти країни, з них знімали очки, а трибуни стадіонів порожніли.

Все частіше український футбол згадується в негативному контексті. Але багато хто забуває, що деяким клубам зараз нелегко. Командам доводиться грати поза домом, зокрема, ФК Зоря. Жахлива для будь-якої футбольної команди ситуація, коли вона позбавляється стадіону, інфраструктури і головного - підтримки уболівальників. Ставши спонсором цих клубів, ми вирішили показати, що для Фаворит Спорт український футбол - це не просто слова, і ми на ділі готові надавати підтримку тим, хто її потребує.

Ми закликаємо уболівальників зробити зустрічний крок. Футбол - це гра для глядачів. Це гра, яка об'єднує країну в такий непростий для всіх нас час. Приходьте з сім'ями і друзями на стадіони, дивіться і вболівайте за український футбол.

Більш того, ми запрошуємо українські компанії підтримати ініціативу Фаворит Спорт, не стояти осторонь і допомогти українському футболу. Адже тільки спільними зусиллями нам вдасться повернутися до тих часів, коли Прем'єр-ліга викликала непідробний інтерес у глядача і ажіотаж на трибунах. А потім вийти на новий якісний рівень.

Ми сподіваємося, що наша співпраця з ФК Зоря, ФК Маріуполь і ПФК Сталь буде успішним і корисним для нас усіх. Ми віримо в те, що цей момент стане новою віхою і відправною точкою в історії відродження українського футболу.

Великий шлях починається з маленького кроку. Давайте зробимо цей крок разом!
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100