Герой футбольного дня. Серхіо Наварро
Футбол України 913 24 Липня, 20:30

Про гру «Карпат» в матчі проти «Ворскли» в контексті тренерської роботи Серхіо Наварро.

Вчорашній матч проти «Ворскли» в контексті «Карпат» дав чимало приводів для висновків. Якщо бліду гру і блідий результат в стартовому турі проти «Зірки» ще можна було списати на особливості старту сезону, на притирку, на адаптацію тренера, то зараз помітно чітко – «Карпати» підготувалися до сезону не найліпшим чином.

Команда після 60-65-ї хвилини практично зупинилася, збившись на банальні і неефективні флангові подачі. Та й до того львів'яни поступалися суперникові за кількістю подоланих кілометрів, а також за швидкістю переміщення по полю. Серхіо Наварро не приховував того, що робитиме акцент на технічній складовій, приносячи у жертву «фізику». Проте шлях такий дуже тернистий. Футболісти «Карпат» не настільки технічні, аби за рахунок голої майстерності здобувати результат. Технікою команда може вистрілювати моментами (як це було в епізоді з забитим Себою Рібасем м'ячем), але без фізичної підготовки проти прямолінійних, але працьовитих суперників з чемпіонату України буде дуже важко.

Василий Сачко и Серхио Наварро

Та й, власне, до технічної складової підопічних Серхіо Наварро можуть бути запитання. Так, гол «Карпати» забили класний, комбінацію розіграли цікаву. Проте як пояснити факт того, що чи не кожен стандарт у виконанні «Ворскли» викликав загрозу воротам Мисака? Зі стандартів «Ворскла» забила два голи (перший і третій), після стандартів небезпечно по воротах пробивали Кадимян та Ребенок. Тут явні недопрацювання тренерів. Львів'яни залишали суперників без опіки у штрафному майданчику і банально не встигали за розіграшами «Ворскли».

Декілька слів варто сказати й про новачків. Себа Рібас заслуговує позитивної оцінки за свої старання, наполегливість, нестандартність (на фоні партнерів). А ось Маріо Аркес, як і його колеги по амплуа, роботу провалив. Принаймні, в центрі поля господарювали футболісти «Ворскли», а помилка Аркеса призвела до другого голу гостей. Важко на фланзі проти опонентів було й дебютанту Олександру Осману.

Карпаты (Львов)

Що ж, Серхіо Наварро за два тури заробив до своєї репутації більше негативних нот, аніж позитивних. Зарано говорити про те, що іспанець ходить по лезу, але перспективи вимальовуються не надто барвисті.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100