Огляд матчів 2-го туру Чемпіонату U-21: осічка «Динамо»

Футбол України 24 Липня, 22:38 1097
Огляд матчів 2-го туру Чемпіонату U-21: осічка «Динамо» | 19-27
Руйнуванням усталених традицій ознаменувалися другі тури в чемпіонатах, що проходять під егідою УПЛ.

На противагу основі «Динамо», яка нарешті не програла «Шахтареві», дубль киян донецьким одноліткам поступився. Хоча останнім часом частіше перегравав головного суперника, й двічі поспіль виборював золото молодіжного чемпіонату країни.

«ВЕРЕС» — «ОЛЕКСАНДРІЯ» — 1:1

Після результативної нічиєї у першому турі з «Маріуполем» (3:3) дебютант турніру з Рівного ледь не здобув і першу перемогу. До 83-ї хвилини господарі вели перед, та «Олександрію» врятував її кращий бомбардир минулого сезону Вадим Гранчар (чотири голи в чемпіонаті U-21, сім — у першості U-19).

«Якщо брати в цілому, то ми втратили два очка, — резюмував наставник гостей Андрій Купцов. — Та враховуючи, як складалася гра, добре, що 1:1 все закінчилося. Хоча ми мали дотиснути суперника і перемогти».

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» — «СТАЛЬ» — 2:2

У другому турі поспіль не щастить сталеварам. У попередньому матчі їх боляче (6:1) обіграла «Зоря», зараз вони у компенсовані хвилини втратили перемогу над «Чорноморцем». Рятівний гол за господарів на 90+4-й провів Рєнат Мочуляк, що повернувся до рідної Одеси із грецького «Платаніаса»

«Пропустили дві контратаки, захисник через свою молодість та недосвідченість зробив дурний пенальті, багато обрізалися в центрі поля, — пояснив після матчу старший тренер моряків Геннадій Нижегородов. — Прикро, бо володіли перевагою, бігли вперед й використали свої моменти. Та треба було хоч один ще в першому таймі забити».

«ЗІРКА» — «ОЛІМПІК» — 0:1

На бенефіс 19-річного воротаря кропивницької команди Марка Медведєва перетворився її поєдинок із донеччанами. Він натхненно відбивав всі небезпечні удари гостей, наприкінці першого тайму навіть взяв пенальті від Дмитра Пуди, та все ж не зміг принести «Зірці» бодай очко. На 90+2-й хвилині олімпійці таки дотиснули суперника: після флангової передачі Олексій Боровик головою переправив м’яч у сітку.

«КАРПАТИ» — «ВОРСКЛА» — 1:2

Драматичним для господарів вийшов і цей поєдинок. Одного разу вони зрівняли рахунок, після другого пропущеного голу відігратися вже забракло сил. При цьому обидві команди змазали по одному пенальті.

«Несправедливо програли, заслуговували навіть на перемогу, — керманич левів Олександр Чижевський був засмучений результатом. — У першому таймі ми домінували, лише Войтович міг тричі відзначитися. Та пропустили після кутового. По перерві зрівняли рахунок, але згодом воротар із захисником не розібралися й привезли собі другий гол. Гра зламалася, ми перебудувалися, та не знайшли свій момент».

«ШАХТАР» — «ДИНАМО» — 1:0

Напередодні двобою обидві молодіжки підсилилися досвідченими виконавцями: за дубль гірників грали Танковський та Зубков, динамівцям із першої команди прийшла підмога в особах Рибалки та Кравця. Саме досвідчений нападник міг відкривати рахунок у матчі, та не влучив у порожні ворота після помилки кіпера гірників Кудрика.

Надалі команди обмінювалися небезпечними, але безрезультатними атаками. А на 74-й хвилині, після другого поспіль кутового півзахисник Данило Ігнатенко вдало використав подачу Дмитра Топалова.

«ЗОРЯ» — «МАРІУПОЛЬ» — 1:1

Ще в першому таймі гості залишилися у меншості через вилучення воротаря Артема Поспєлова. Утім, луганцям вдалося скористатися чисельною більшістю лише одного разу, та й то аж на 74-й хвилині. Не минуло й семи хвилин, як приазовці відігралися: відзначився Томас Середа, котрий також повернувся до України з Греції, а саме перед цим вийшов на заміну. Та на цьому пригоди не закінчилися, майже відразу «Зорю» спіткало ще одне нещастя: червону картку отримав бразильський новачок клубу Сілас.