«Динамо» - «Янг Бойз». Експертна думка Володимира Лозинського
Динамо Київ 563 26 Липня, 12:53

Про перший поєдинок двоматчевого протистояння із швейцарським «Янг Бойз» розповів екс-захисник «Динамо» 70-х-80-х Володимир Лозинський.

- Думаю, матч буде складним. Минулого року «Янг Бойз» переміг «Шахтар» з дуже хорошим складом. Президент «Динамо» Ігор Суркіс сказав, що наша команда зобов’язана проходити цього суперника. Але, подивившись два матчі, які динамівці вже встигли провести у новому сезоні на Суперкубок із «Шахтарем» та у чемпіонаті із «Чорноморцем», думаю, що можуть виникнути труднощі. У пресі пишуть, що футболісти не готові, а мені здається, що, навпаки, відчувається певна втома після зборів. Здалося, що «Динамо» грало через силу. Я теж вважаю, що швейцарську команду потрібно проходити, але, повторюся, зробити це буде нелегко, особливо, якщо хлопці, які вийдуть на поле в основному складі, не зберуться і не налаштуються відповідним чином. Тут потрібно проявити динамівський дух, який був колись, а його поки що і не видно.

- Одразу на початку сезону «Динамо» має ігри двічі на тиждень. Такий графік важкий із самого старту, чи, навпаки, команда перебуватиме у хорошому ігровому тонусі?

- Думаю, цей фактор може вплинути негативно. Проте, вважаю, Олександра Хацкевича грамотним фахівцем, і він краще знає, як підготувати команду. Моя ж особиста думка – що перед важливими іграми хлопцям потрібно дати можливість відпочити – трохи «відпустити». Все-таки, дві гри із «Шахтарем» за короткий проміжок часу – це дуже виснажливо. Чув, що Хацкевич та Лужний запропонували гравцям серйозні фізичні навантаження під час зборів, а я добре знаю, що це таке. Думаю, усе, чого ще не вистачає, команда набере за рахунок перших матчів. Головне – встигнути добре відновитися і фізично, и морально.

- Чи матиме протистояння з «Янг Бойз» особливе емоційне підгрунтя?

- Думаю, так: після того, як зі швейцарцями зустрічався «Шахтар», усім цікаво, як з ними зіграє тепер «Динамо». Тож інтрига буде. Але у якому б стані не були кияни, вони у будь-якому випадку мають перемагати «Янг Бойз», навіть через не можу.

- Чи доводилося вам під час кар’єри гравця зустрічатися із швейцарськими командами?

- Так, ми грали із «Грассхоппером», пам’ятаю, на виїзді ми їх легко обіграли, а вдома ледь відскочили, програючи по ходу зустрічі 0:1, а у підсумку зіграли у нічию. Словом, зі швейцарцями важко. Швейцарія – одна із провідних європейських футбольних країн, тож там усі клуби сильні. Динамівцям не можна думати, що вони легко пройдуть цей колектив, потрібно відповідально налаштовуватися.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100