​Артем Франков: «Якщо ти вмієш грати в футбол, то питання газону не має вирішального значення»
Динамо Київ 1120 27 Липня, 09:51

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з 1927.kiev.ua враженнями від гри «Динамо» - «Янг Бойз» та розповів, чого можна очікувати від матчу-відповіді.

— Парадокс полягає в тому, що коли ми не мали на стільки великої переваги – забили два м’ячі. Коли вона з’явилась, коли команда відчула впевненість – ми нічого не забивали. В другому таймі було п’ять-шість 100% моментів, в яких потрібно було забивати. З такою тотальною перевагою можна було знімати всі питання в протистоянні. Але третій гол забили з нічого: м’яч-дурень імені Гармаша. Добре, що так склалося. А в пропущеному голі винна вся лінія захисту.

Зараз я не уявляю, як «Динамо» може програти «Янг Бойз». Хоча, рік тому, я так само не уявляв, як їм може програти «Шахтар». Тому ця згадка повинна тримати нас при пам’яті, з холодним розумом в матчі-відповіді.

Штучний газон не даватиме переваги для швейцарців. Якщо ти вмієш грати в футбол, то питання газону не має вирішального значення. Тим більше, «Динамо» регулярно тренується на штучному полі в Конча-Заспі.

Я вважаю, що кияни повинні забивати в Берні і ця сумна традиція буде перервана. В цьому матчі не покидало відчуття дежавю. «Шахтар» теж мав тотальну перевагу, міг забити набагато більше, але рахунок залишився 2:0. В результаті, ми пам’ятаємо, чим все закінчилося. Думаю, «Динамо» подібну помилку не допустить, бо вже все вивчили», - сказав Артем Франков нашому журналістові Миколі Тимощуку.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100