Іспанські ЗМІ хвалять Зозулю і вже сумніваються в тому, що він піде з «Бетіса»

Світовий футбол 27 Липня, 17:46 2317
Іспанські ЗМІ хвалять Зозулю і вже сумніваються в тому, що він піде з «Бетіса» | 19-27
Цього літа український нападник відіграв у складі «Бетіса» більше ігрового часу, ніж за весь минулий сезон.

Вчора Роман Зозуля взяв участь у черговому контрольному матчі Бетіса. Наш форвард вийшов на поле після перерви поєдинку з Естремадура і був однією з найпомітніших фігур на полі. Спочатку Рома мав шанс забити після удару головою, але м'яч пройшов над поперечиною воріт суперника. А трохи пізніше став співавтором голу севільців. Після його удару на добиванні відмінно зіграв Амато.

Зустріч, що проходила по кубковому регламенту, завершилася внічию - 1:1, а в серії пенальті більш вдалими виявилися футболісти Бетіса і їхній воротар Дані Хіменес.

«Він бореться за кожен м'яч, як за останній в житті!»

Мабуть, завзятість, з яким Зозуля б'ється за своє севільське майбутнє, змусило авторитетні іспанські ЗМІ поступово змінити своє ставлення до перспектив українця залишитися в Бетісі. Так, AS в своєму матеріалі вже не висловлюється з цього приводу так категорично, як раніше. Журналіст видання Хосе Еспіна зауважує, що цього літа Рома відіграв за клуб більше часу, ніж в минулому сезоні: 240 хвилин проти 150-ти. Він зазначає старання нашого футболіста і його фатальне невезіння в завершальній стадії атак. Також, наш іспанський колега, нарешті, розгледів сильний характер українця і його бажання боротися за кожен м'яч, як «за останній у житті».