Олег Федорчук: «Поразка від «Янг Бойз» - фатальна для Хацкевича»

Динамо Київ 3 Серпня, 15:37 2587
Олег Федорчук: «Поразка від «Янг Бойз» - фатальна для Хацкевича» | 19-27
Екс-гравець збірної України Олег Федорчук вважає, що Олександру Хацкевичу буде складно оговтатися після поразки «Динамо» від «Янг Бойз» (0:2).
«Найпростіше все списати на синтетику. Але насправді динамівці просто дрогнули. Не знаю, чи дивився штаб «Динамо» минулорічний матч на цьому полі «Шахтаря»? «Янг Бойз» грав так само – агресивно, на грані фолу.

У підсумку Ярмоленко, Мбокані, Гонсалес вирішили просто уникати боротьби. Програли все повітря. Про Морозюка вже стільки говорено. Занадто велика розкіш тримати під Ярмоленко, погано відпрацьовує на оборону, такого ненадійного футболіста.

Відчуття – ще до гри «динамівці» були впевнені, що вони вже в наступному раунді. І Хацкевич їх не протверезив. Це його провина. Боюся, це фатальна для нього поразка – психологічно непідйомна. Тепер на нього всі будуть дивитися по-іншому – вболівальники, керівники, свої ж гравці. Знаєте, як у героїв комп'ютерних ігор, у нього більше немає життів. Схоже було у Буряка після «Туна» і у Газзаєва після «Шерифа».

А Коваль, незважаючи на пропущений гол, – єдиний, хто мені сподобався. Дав же пробити Хачеріді. Як його не хвалили, а він знову зіграв так само неуважно, як на Євро-2016. 0:2 – рахунок навіть не по справі. Повинні були програти з більш великим рахунком», – цитує Федорчука «Сегодня».