Микола Морозюк: «Будемо намагатися більше не підводити наших уболівальників»

Динамо Київ 9 Серпня, 22:30 842
Микола Морозюк: «Будемо намагатися більше не підводити наших уболівальників» | 19-27
Півзахисник «біло-синіх» після відкритого тренування на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відповів на запитання журналістів.

- У кожній грі ми маємо здобувати тільки перемоги, і неважливо, це «Марітіму», «Зірка» чи хтось інший. Якщо ми ставимо перед собою найвищі цілі, то повинні показувати якісну гру в кожному матчі.

- Ти не брав участі в матчі проти «Ворскли»? Тобі надали відпочинок чи це через конкуренцію?

- Напевно, тренерський штаб вирішив надати шанс іншому гравцю, спробувати його.

- Як ти сам оцінюєш свою гру в Берні?

- Я зробив індивідуальну помилку. Звісно, бували і кращі матчі.

- В інтернеті в коментарях під нейтральними ніками люди більш злі, ніж ті, які приходять на такі відкриті тренування? Такі вболівальники, які сьогодні зібралися на стадіоні, заряджають команду позитивом, вірою у себе?

- А як інакше?! Певно, завдяки таким моментам змінюєш своє мислення, думки. А коли читаєш інтернет, слухаєш критику, здається, що всі вороже налаштовані і тільки чекають якогось приводу. І як тільки команда демонструє невиразну гру чи має негативний результат, всі погано кажуть про команду. Але коли дивишся на вболівальників, які прийшли сьогодні на тренування, бачиш, що команду люблять, цінують. Ми будемо намагатися більше не підводити наших уболівальників.