«Динамо» U-19 зіграло внічию з «Маккабі»

Динамо Київ 14 Серпня, 11:54 649
«Динамо» U-19 зіграло внічию з «Маккабі» | 19-27
Юнацька команда київського «Динамо» в неділю провела товариський матч з ізраїльським «Маккабі».

Три команди цього клубу - U-16, U-17 і U-19 цими днями проводять у Києві навчально-тренувальний збір.

З боку динамівців у грі взяли участь футболісти, не задіяні в перших двох офіційних поєдинках проти «Олександрії» і «Шахтаря» в чемпіонаті, а також ті, хто мав мало ігрової практики. Залучили тренери та кількох футболістів 2001 року народження.

По ходу матчу наша команда вигравала 2:0, але за 5 хвилин до кінця поєдинку, коли вже позначалася втома і спека, припустилися помилок і пропустила два м'ячі.

Спочатку Мякушко, завдяки індивідуальним діям, зробив хороший прохід і викотив м'яч Плохотнюку, якому залишалося влучити у порожні ворота. А потім пішла довга передача вперед за спину захисникам на Сухоручка, який виграв верхову боротьбу, підібрав м'яч, вийшов один на один з воротарем і пробив в дальній кут.

У самому кінці поєдинку наша команда пропустила контратаку суперника, а другий м'яч в наші ворота був забитий після стандартного положення.

Відзначимо, що в понеділок, 14-го серпня, товариські матчі з «Маккабі» проведуть академічні групи ДЮФШ «Динамо».

Товариський матч

«Динамо» U-19 - «Маккабі» U-19 - 2:2 (1:0)

«Динамо» (1-й тайм): Малиш, Дмитрук, Мельник, Чуєв, Козиренко, Оріховський, Приходько, Мякушко, Сорокін, Мащенко, Плохотнюк.

«Динамо» (2-й тайм): Малиш (Моргун, 67), Дмитрук, Мельник (Чуєв, 67), Сирота, Козиренко (Шелест, 67), Ващишин, Мільченко, Духан, Мащенко (Єфименко, 67), Лига, Сухоручко.

Голи в складі «Динамо» забили: Плохотнюк, Сухоручко.