«Баку» 1-1 «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 24 Січня, 18:28 2975
«Баку» 1-1 «Динамо». ВІДЕО | 19-27
Товариський матч киян знову не обходиться без пригод.

Активність Ярмоленка на початку матчу аж ніяк не допомогла «Динамо» забити бодай один м’яч. Потім ми побачили серію ударів як з одного, так і з іншого боку. Але Кравець схибив, а з пострілом Жуніора впевнено впорався Рибка.

Тайм добігав до кінця, як несподівано Сидорчук вирішив зіграти у баскетбол на території власного штрафного майданчика. Гусейнов реалізував пенальті, а Ярмоленко не зміг одразу зрівняти рахунок - впевнено зіграв голкіпер суперника.

Зрівняти? Та ну, якби не Рибка, то було б і 0:2. Так що поки що БАКУші б`ють «Динамо», а не навпаки. Тріумф тренерської думки Блохіна триває.

ДРУГИЙ ТАЙМ. І де ж воля до перемоги, де ж характер? Замість цього - активність Ідейє, похвальна, але нерезультативна. Взагалі, командних дій було раз-два і кінець. Ось, наприклад, прострілює Ленс, а замикати його простріл нікому. Добре, хоч захист більш-менш пристойно грав.

А зрівняти все ж таки вдалося. Невгамовний Ідейє досяг своєї мети - ударом головою закинув м’яч у ворота. Ну і досить. Вирвали нічию у гранда європейського футболу - чим не привід для радощів?

Баку - Динамо: 1:1

Голи: Гусейнов, 37 (пен с.) -  Ідейє, 89.