Герой футбольного дня. Олександр Бабич

Футбол України 20 Серпня, 10:07 1346
Герой футбольного дня. Олександр Бабич | 19-27
Статистика виступу «Чорноморця» під керівництвом Олександра Бабича.

Першу команду «Чорноморця» Олександр Бабич очолює з грудня 2014-го року. Перший свій матч в якості головного тренера одеситів провів у лютому 2015-го. Всього ж за півтора року зіграв 82 поєдинки, в яких здобув лише п'ятнадцять перемог. Доволі мало.

Заступивши до роботи, Олександр Бабич змушував вболівальників нервувати і довгенько чекати першої перемоги «Чорноморця». Перший локальний успіх тренер здобув з двадцятої спроби, обігравши в кубковому матчі нижчоліговий «Мир». Керівництво терпіло, чекало і отримало віддачу у вигляді прориву в минулому сезоні. Тоді у «Чорноморця» були вдала серія і фініш в групі лідерів чемпіонату України. Але тоді ж розпочалася безвиграшна серія, яка разом з шістьма поєдинками поточного чемпіонату складає уже дванадцять матчів.

Александр Бабич (Черноморец)

Під керівництвом Олександра Бабича «Чорноморець» дуже мало забиває. Лише у 12-х з 82-х матчів вдалося забити у ворота суперника більше одного м'яча. З цих дванадцятьох матчів один вмістив у себе п'ять голів одеситів, два – по три голи, а решта дев'ять – по два м'ячі. В цілому ж різниця забитих-пропущених – 55:112.

Найуспішнішим для Олександра Бабича матчем можна вважати, мабуть, перемогу 2:1 над «Шахтарем» в 24-му турі минулого чемпіонату України. Тоді одесити зіграли бездоганно з позиції другого номера. Після того на піднесенні були перемоги над «Олександрією» та «Зорею», а далі – застій.

Очікується, що останнім для Бабича може стати матч наступного туру проти «Зорі». Далі буде пауза, пов'язана з іграми збірних, під час якої керівництво «Чорноморця» повинне прийняти важливе рішення. Результати грають проти Бабича. Але за нього – компромісний склад характеру. Такий тренер зручний для керівництва.