Огляд матчів 6-го туру Чемпіонату U-21: «біло-сині» у таблиці йдуть другими

Футбол України 21 Серпня, 12:41 825
Огляд матчів 6-го туру Чемпіонату U-21: «біло-сині» у таблиці йдуть другими | 19-27
Якби «Шахтар» бодай на матч продовжив свою нічийну серію, що налічувала вже два поєдинки поспіль, він ризикував поступитися лідерством київському «Динамо».

Та цього туру гірники були налаштовані войовничо — дісталося «Олімпіку». «Динамо» також виграло 3:0, до речі, в чотирьох зустрічах із шести переможці відвантажували суперникам по три м’ячі.

«Чорноморець» — «Верес» — 3:0

Дві поспіль сухі перемоги з однаковим рахунком вже здобув Олексій Чистяков після призначення його старшим тренером одеської молодіжки. Цього разу підбадьорені новим наставником моряки не залишили шансів дебютанту турніру, який у п’яти попередніх турах тричі грав унічию. Нагадаємо, «Чорноморець» із чотирьох стартових матчів не виграв жодного.

«Шахтар» — «Олімпік» — 3:0

За кілька днів до дербі «Шахтар» заявив 20-річного нападника Артема Дудіка, екс-гравця луцької «Волині». І саме новачок забив єдиний гол у матчі з гри. У першому таймі Арабідзе своєю чарівною лівою поклав м’яч у нижній кут, у другому капітан Піхальонок реалізував пенальті, а потім на заміну вийшов Дудік. І вже через шість хвилин відзначився після передачі Топалова.

«Зірка» — «Зоря» — 1:2

На відміну від перших команд, кропивницьким дублерам поки що не до снаги відбирати очки у луганців. Утім, є й певний здобуток: «Зірка» провела свій перший м’яч у нинішньому чемпіонаті, його автором на 80-й хвилині став Владислав Клочан. Щоправда, до того часу господарі вже давно поступалися 0:2 і грали в меншості через вилучення.

«Динамо» — «Сталь» — 3:0

Варто відзначити, що у «сталеварів», котрі досі не здобули жодної перемоги, виграти цей матч шансів також було обмаль. Кияни ведуть відчайдушну погоню за «Шахтарем», а побудова Олександром Хацкевичем нової основи регулярно допомагає дублю кадрами. Цього разу за динамівську молодіжну грали (й забивали) досвідчені Сергій Рибалка та Жуніор Мораєс, який ще й асистував ветерану опорнику.

«Ворскла» — «Маріуполь» — 3:2

На дубль форварда Назарія Мухи гості відповіли двома точними ударами захисників. А ось нападники маріупольців промовчали, не виблискувала у другому таймі й атака полтавців. Переможний гол у їх складі також провів гравець оборони 20-річний Тарас Саків, який точно пробив після подачі кутового.

«Карпати» — «Олександрія» — 1:1

Із 22-ї хвилини поступалися львів’яни й лише на 89-й зуміли зрівняти рахунок. При цьому після матчу тренери обох команд — Олександр Чижевський і Андрій Купцов — в один голос стверджували, що втратили перемогу. Олександрійці, мовляв, бо не дотерпіли, а господарі, бо не змогли втілити перевагу у ще бодай один гол в компенсовані арбітром хвилини.