Динамівці в оренді: підсумки тижня

Динамо Київ 22 Серпня, 20:16 2305
Динамівці в оренді: підсумки тижня | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Минулого тижня команди орендованих динамівців здебільшого мали незадовільні результати. Наприклад, «Олімпік» із Лук᾿янчуком у складі поступився «Шахтарю» з рахунком 2:0. Павло був замінений на В᾿ячеслава Лухтанова на 67-й хвилині, але це не допомогло команді Романа Санжара змінити цифри на табло.

Владислав Калітвінцев і Олександр Андрієвський взяли участь у поєдинку «Зірки» та «Зорі», в якому луганчани поступилися з рахунком 2:1 (єдиний гол гостей забив екс-динамівець та новачок «Зорі» Артем Громов). Андрієвський також дебютував у складі команди Юрія Вернидуба, вийшовши на 53-й хвилині замість Ігоря Харатіна. А Калітвінцев провів на полі майже увесь матч, поступившись місцем Владиславу Кабаєву на 87-й хвилині.

Богдан Михайличенко, Олександр Тимчик і Олексій Щебетун пропустили візит «Сталі» до київського «Динамо» (4:1) через умови орендного контракту. Олександр Осман також не грав за основу «Карпат» в матчі проти «Олександрії» (0:0), проте провів усі 90 хвилин у зустрічі молодіжних команд, взявши участь у гольовій атаці львів᾿ян. Наприкінці гри орендований динамівець зробив довгий навіс із лівого флангу, який після скидки партнера результативно завершив Заїкін, зрівнявши рахунок – 1:1.

Також повний час у матчі «Неман» - «Динамо» (Мінськ) відіграв український легіонер гостей Дмитро Хльобас (на фото). Цей поєдинок проходив під зливою, а перемогу святкували мінські динамівці. Хоч єдиний гол забив і не Хльобас, Дмитро відзначився ударом у стійку воріт в дебюті гри.

А Віторіну Антунеш поки що не увійшов до ігрових схем «Хетафе». Португалець майже не грав у товариських матчах в міжсезоння, а у поєдинку 1-го туру чемпіонату Іспанії проти «Атлетіка» (0:0) Віторіну лишився в запасі.