Андрій Павелко: «Якщо «Динамо» та «Маріуполь» домовляться, ФФУ і УПЛ підуть їм назустріч»

Динамо Київ 22 Серпня, 20:59 1507
Андрій Павелко: «Якщо «Динамо» та «Маріуполь» домовляться, ФФУ і УПЛ підуть їм назустріч» | 19-27
Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував рішення чергового засідання Виконкому Федерації, детально зупинившись на можливості проведення матчів у Маріуполі.

За словами Андрія Павелка, це питання було внесено «з голосу», а члени Виконкому переважною більшістю голосів – 28 проти двох – підтримали рішення Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань щодо проведення матчів сезону-2017/2018 у Маріуполі під егідою Прем’єр-ліги.

«Була дискусія, висловлювалися різні думки і пропозиції, - сказав президент ФФУ. - Одна із яких: поєдинок першого кола провести у Києві, другого – у Маріуполі. Але до цього рішення мають прийти обидві команди. Має бути дотриманий принцип рівності сторін. Якщо клуби домовляться, ФФУ і УПЛ завжди підуть їм назустріч. І сьогодні ніхто не забороняє обом командам вирішити це питання, не виносячи його у публічну площину».

Як відзначив Андрій Павелко, проведення матчів у Маріуполі – зараз дуже важливий крок для країни. «Найголовніше на сьогодні, щоб в українському футболі був мир не лише на стадіонах, а й у кабінетах, у взаєминах між клубами, у їхніх стосунках з Федерацією, Прем’єр-лігою. Футбол має об’єднувати, а не сварити. Матчі у Маріуполі - відмінна нагода продемонструвати, що у нас єдина країна, що ми маємо сильні спецслужби та армію. Хочу сказати, що мета Федерації полягає в тому, щоб клуби не отримували штрафні санкції, покарання у вигляді технічних поразок, а всі свої суперечки вирішували виключно на футбольному полі. У дружній атмосфері, за присутності тисяч глядачів, і всі отримували радість від футболу».

«Проведення матчів у Маріуполі вже довело, що українські спецслужби та правоохоронці гідно справляються зі своїми обов’язками. Але вимагати від них якихось додаткових гарантій безпеки не варто. «У вигляді документу їх не може надати ніхто у всьому світі. Такого поняття взагалі не існує. Є спецслужби, правоохоронні органи, які забезпечують порядок по всій країні, з честю виконуючи свій професійний обов’язок. Виокремлювати якесь одне місто, розставляючи акценти на роботі силових структур, не варто. Сьогодні вранці було проведено нараду з представниками поліції та СБУ. Вони чітко дали зрозуміти: якщо рішення про проведення матчів у Маріуполі буде прийняте, вони будуть виконувати свою роботу і забезпечать у межах своєї компетенції всі заходи, які необхідні для проведення таких матчів. Як, власне, вони робили і до того, що підтверджують і ті матчі УПЛ, які вже пройшли в Маріуполі».