«Олександрія» – БАТЕ. Прогноз Вадима Скічка

Футбол України 24 Серпня, 15:48 974
«Олександрія» – БАТЕ. Прогноз Вадима Скічка | 19-27
Зізнайтеся, хто з вас очікував, що «Олександрія» буде такою близькою до групи Ліги Європи? А команда Шарана буквально за 90 хвилин від історичної події! Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко гадає, що у четвер у Олександрії буде подвійне свято.
«До Дня Незалежності «Олександрія» може подарувати українським вболівальникам просто шикарний подарунок. Вихід до групи Ліги Європи, після нічиєї у Білорусі, не є чимось нереальним, а цілком осяжним і від цього ще більш бажаним. На стадіоні «Ніка» «Олександрія» зазвичай грає потужно, цей факт додає позитиву та впевненості. Авжеж, БАТЕ більш досвідчений, але нині загальний стан білоруського чемпіона зовсім не той аби тиснути статусом. Підсумковий успіх «Олександрії» цілком імовірний, тому це дуже тішить.

Хоча гра в Олександрії абсолютно точно буде напруженою та нервовою. Господарі намагатимуться діяти обережно – такий вже у них стиль. Але фактор домашнього стадіону та загальний кураж «Олександрії» (БАТЕ виявився не таким страшним суперником та й гол на виїзді обнадіює) таки мусять зіграти за українську команду. Щиро вболіватиму за колектив на чолі з Шараном, але оберу обережну ставку на них. Хай там як, очікую «Олександрію» у групі Ліги Європи!»

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB