Оцінки від WhoScored: Ярмоленко знову високо оцінений експертами

Футбол України 18 Вересня, 07:33 6672
Оцінки від WhoScored: Ярмоленко знову високо оцінений експертами | 19-27
Після казкового дебюту в Лізі Чемпіонів, Андрій Ярмоленко провів дуже якісний матч на домашньому полі проти «Кьольна». Більш детально дії українця представлені у нашому огляді.

Матч для «Боруссії» почався просто ідеально. Ярмоленко отримав пас на фланзі, фінтом прибрав захисника і правою сильно прострілив уздовж воріт, на передачу відгукнувся Філіп, який головою акуратно зрізав м'яч у дальній кут. «Боруссія» і не думала зупинятися, атаки сипалися одна за одною і було приємно, що українець частенько брав участь в гострих комбінаціях команди. В середині першого тайму він намагався забити гол у своєму фірмовому стилі, але обвідний удар пішов слабенько і воротар спокійно спіймав його в руки. Також варто відзначити, що Ярмоленко часом глибоко сідав в оборону і відпрацьовував у відборі і робив це успішно.

Та й взагалі, перший тайм для Ярмоленка був просто прекрасним. Він викручував хребет молодому Хорну, один раз навіть захисник Кельна не встояв на ногах і впав, виглядало дуже ефектно. Партнери відчували, що в українця йде гра і частенько давали йому передачі на фланг. Другий гол був забитий під кінець тайму і знову Ярмоленко взяв участь в голі. Він подав з кутового, воротар не зміг зловити м'яч і Сократіс практично в порожні ворота забив гол.

У другому таймі «Кельн» вже посипався, а «Боруссія» нещадно добила аутсайдера - 5-0! Ярмоленка поміняли на 66-й хвилині, на той момент рахунок був 4-0. Варто зазначити, що Андрій взяв участь і в четвертому голі команди. Він отримав м'яч на фланзі, відрізав своєю передачею двох гравців «Кьольна», ця передача вивела Піщека на вільний простір і поляк відразу прострілив уздовж воріт, а там вже Обамеянг вразив порожні ворота.

Андрій абсолютно заслужено отримав високу оцінку - 8.3! Вище тільки у захисника Сократіса, який ідеально відпрацював в обороні і забив гол, а також у Філіпа і Обамеянга, на рахунку яких по два голи.

Тепер трохи докладніше зупинимося на статистичних показниках українця.

На рахунку Андрія два удари, один у ворота, другий повз ворота.

Як можна побачити на зображенні, єдиний удар в створ був з-за меж штрафного, але як ми писали на самому початку, удар вийшов не найсильнішим.

Тепер, що стосується його пересування по полю. У Лізі Чемпіонів він пару раз відпрацьовував в обороні, але в цілому він більше був націлений на атаку. У цьому ж матчі він сідав набагато глибше в оборону, частенько діяв з глибини, що дало багато користі команді, яка швидше працювала у відборі і практично нічого не дозволила створити «Козлам» в атаці.

На теплографіці видно, що українець частенько опускався навіть до свого штрафного. Ну а так, звичайно ж, він був на своєму рідному фланзі, подавав кутові і по ситуації зміщувався в центр поля.

На рахунку Ярмоленка три успішних відбори і чотири рази він подав кутовий.

Фанати «Боруссії», які заповнили на 100% стадіон, оваціями проводжали Ярмоленка з поля. Немає сумнівів, що українцеві ще потрібно багато працювати, щоб заслужити любов уболівальників, але перші кроки він явно робить в потрібному напрямку.

Відмінний матч, добре порозуміння з партнерами і що найголовніше, українець з кожним матчем набирається впевненості.

Наступний матч «Боруссія» зіграє вже в середу. Суперником стане «Гамбург.» Початок матчу о 21:30.