«Карпати» - «Динамо» 1:1. П'ятий матч без перемоги...

Динамо Київ 29 Жовтня, 21:28 1814
«Карпати» - «Динамо» 1:1. П'ятий матч без перемоги... | 19-27
Чотири форварди на полі не допомогли «Динамо» вивезти зі Львова три очки.

У матчі першого кола «Динамо» легко розправилося з «Карпатами» на НСК «Олімпійський» із рахунком 5:0, а до Львова приїхало з головним завданням – скоротити відставання від «Шахтаря», який напередодні втратив очки. До виконання цієї мети підопічні Олександра Хацкевича приступили одразу ж: уже на 3-й хвилині Мбокані відправив м᾿яч у ворота господарів після кутового, проте цей гол не був зарахований через фол в атаці.

Щоб вже за правилами вразити ворота «Карпат», динамівцям знадобилося трохи менше 10 хвилин і ще один кутовий. На 12-й хвилині «біло-сині» розіграли стандарт на лівому фланзі, Піварич подав у район воротарського майданчика, звідки Домагой Віда ударом головою розстріляв ворота Підківки – 0:1!

«Карпати» мали шанс відігратися майже одразу – екс-динамівець Мякушко виходив один на один із Ковалем, проте не зумів переграти нашого голкіпера.

Друга половина тайму пройшла у спокійному темпі, із досить жорсткою боротьбою, проте без моментів біля воріт обох суперників. А вже після перерви «Карпати» почали перевіряти нерви вболівальників «Динамо», Карраскаль двічі виривався на ворота гостей, проте у цих епізодах киянам щастило.

Проте на 54-й хвилині удача «біло-синім» вже не допомогла. «Карпати» заробили штрафний приблизно в тридцяти метрах від воріт «Динамо», який майстерно виконав усе той же Сергій Мякушко. М᾿яч залетів прямо перед поперечку воріт – Коваль був безсилий, а рахунок став рівний – 1:1.

Звісно, пропущений гол змусив «Динамо» активніше діяти в атаці, а Хацкевич підсилив напад третім, а згодом і четвертим форвардами − Жуніором Мораєсом і Артемом Бєсєдіним. Однак «Карпатам» вдавалося створювати навіть гостріші моменти, граючи на контратаках. Наприклад, на 80-й хвилині Мірошниченко міг вивести свою команду вперед, потужно пробивши здалеку. М᾿яч лише трохи розминувся з воротами «Динамо».

Кінцівка поєдинку пройшла у рівній боротьбі, а на табло залишився рівний рахунок – 1:1. «Динамо» не перемагає в останніх п᾿яти матчах чемпіонату - чотири нічиїх і одна поразка.