Збірна України 1 Листопада, 18:08 1013
Молодіжна збірна України мінімально перемогла «Оболонь-Бровар» у товариському матчі | 19-27
Збірна України U-21 провела спаринг проти «Оболонь-Бровар» у рамках підготовки до відбору на ЧЄ-2019.

Матч, як і домовлялись команди, замість звичних 90 хвилин, тривав лише 80. Молодіжна збірна вийшла вперед ще у першому таймі. Єдиний гол у матчі був забитий на 25-й хвилині. Мар’ян Мисик відібрав м’яч в центрі поля, виконав сольний прохід, та метрів з 20-ти наніс точний удар по володінням Федорівського. Оболонь-Бровар не зміг відігратись, матч закінчився мінімальною перемогою збірної України U-21.

Україна U-21 – Оболонь-Бровар 1:0
Гол: Мисик, 25

Україна U-21: Каневцев (Безрук, 41 – Осман (Михайліченко, 41), Лук'янчук (Цимбалюк, 41), Маткобожик (Месхі, 41), Тимчик (Грачов, 41) – Піхальонок, Чеберко – Швед, Мисик, Біленький – Дудик (Прядун, 46).

Нагадаємо, 10 листопада Україна в рамках відбору до ЧЄ-2019 прийме Англію, а 14 листопада на виїзді зіграє проти Шотландії.