Артем Франков: «Піар по матчу зі «Скендербеу» дуже поганий. З однією поправкою»...
Динамо Київ 1320 26 Листопада, 12:00

Головий редактор журналу «Футбол» Артем Франков в коментарі 1927.kiev.ua відзначив, що в матчі зі «Скендербеу» кияни дали відповідь на деякі кадрові питання.

— В «Динамо» є деякі виправдання по цій поразці, як і деякі підстави, щоб сприйняти це спокійно. Але сам факт того, що «Динамо» програло албанцям, можна описати тим, що ми відкрили ще одну країну, якій не програвали. Не найбільш футбольну. І це налаштовує на дуже сумний лад. Гравців стартового складу «Динамо» в цьому матчі мало бути достатньо, щоб переграти «Скендербеу». Більше того, цей склад говорив про те, що «Динамо» робить певну ставку на цю гру і підходить до нього серйозно. Албанці - не той суперник, який має зупиняти «Динамо». Ми пам'ятаємо перший матч в Києві - він був непростим і кияни лише другий тайм провели на своєму рівні.

В цілому, піар по матчу зі «Скендербеу» дуже поганий. З однією поправкою... Вихід молодих гравців. Вони показали, що в «Динамо» є майбутнє. Також, в цьому матчі «біло-сині» більш-менш однозначно відповіли на деякі кадрові питання. В цілому, результат категорично неприпустимий, але майбутнє в команди, в обличчі тих молодих хлопців, які вийшли і сиділи в запасі, видно і тому не сприймаєш це занадто трагічно. В молодіжній команді Шапаренко може мати нестачу мотивації. В матчі зі «Скендербеу» він використав свій час сповна. Микола має прекрасний потенціал: хороший удар, вміння віддати загострюючу передачу, хороше бачення поля. Йому потрібно рости зі страшною силою. Не впевнений, що в молодіжці в нього це виходить.

До гравців, які вийшли на заміну у мене претензій немає, а от до основи — є. Мораєс дуже бойовитий, але не стабільний, Бєсєдін, схоже, знизив до себе вимоги, прогресу немає, а Циганков, який говорив, що дуже погано зіграли в захисті нехай скаже, як він часто повертався допомагати Кендзьорі оборонятися. Про легіонерів-захисників із сумом промовчимо.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100