Незважаючи на кілька нереалізованих гольових моментів у поєдинку з Вольфсбургом, півзахисник дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко став найкориснішим гравцем цього матчу за оцінками компанії InStat, пише zbirna.com.
1. В цілому український футболіст за 77 хвилин виконав 72 ТТД з браком 28% - провів гру на високому рівні інтенсивності. Причому 16 дій він зробив безпосередньо в штрафному майданчику суперника.
2. За кількістю ударів по воротах Андрій розділив перше місце з Джейдоном Санчо. Обидва зробили по чотири постріли, але жодного разу не потрапили в площину. Всього у дортмундців було 14 ударів - і тільки один із них виявився точним.
3. Відігравши неповний матч, українець взяв участь в 34-х атаках своєї команди і поступився за цим показником лише Лукашу Піщеку (43). Але якщо виділяти швидкі атаки, то тут Ярмоленко на першому місці - дев'ять.
4. Всього Боруссія виконала в цьому поєдинку 28 гострих передач - вісім з них в активі нашого футболіста, а це найкращий результат в команді. Точними, правда, виявилися тільки три таких паси, але більше подібних дій не зробив жоден виконавець із Дортмунда.
5. За кількістю передач в штрафний майданчик суперника найкращий бомбардир збірної України поступився тільки Маріо Гьотце, який виконував всі стандарти. В українця було шість доставок м'яча в активну зону, у німця - дев'ять.
6. Ярмоленко виконав чотири флангові передачі. Більше прострілів виявилося тільки у Піщека (п'ять).
7. У фінальну третину поля Андрій віддав 21 пас і поступився в цьому знову-таки тільки Піщеку (28). В сумі у нашого футболіста виявилося 32 передачі, а точність склала 72%. Ось це - найгірший показник в команді.
8. Український півзахисник виявився лідером свого колективу за загальною кількістю єдиноборств в атаці та за кількістю виграних там дуелей - 12 і сім відповідно.
9. За вдалими обведеннями Андрій Ярмоленко розділив перше місце з Санчо - по чотири обігравання.
10. Більше за всіх точних передач дев'ятий номер Боруссії віддав все тому ж Санчо (сім), хоча 17-річний(!) англієць грав на протилежній бровці атаки. Українець став найкращим в команді за кількістю точних довгих передач, якщо не брати до уваги голкіпера Романа Бюркі.
11. Частіше за все Ярмоленко отримував м'яч від Піщека (12) і Сіндзі Кагави (шість).
Замість висновку
На такому рівні, в таких командах і такі майстри повинні, звичайно, реалізовувати гольові моменти та виривати перемоги в складних ситуаціях. Але часи, в які ми оцінювали гру з позиції «забив - не забив», залишилися в минулому. Зрештою, Андрій Ярмоленко не чистий нападник, і з усіма іншими своїми завданнями, крім взяття воріт, він впорався практично на відмінно.
Євген ГРЕСЬ
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!