Доменіко Тедеско: «В якійсь мірі нам пощастило з голом Коноплянки»

Світовий футбол 4 Лютого, 12:50 846
Доменіко  Тедеско: «В якійсь мірі нам пощастило з голом Коноплянки» | 19-27
Тренер «Шальке» шкодує, що його команда не втримала переможний рахунок у матчі з «Вердером».

Головний тренер «Шальке» Домініко Тедескі поділився своїм враженнями від матчу 21-го туру Бундесліги проти «Вердера» (1:2). Слова фахівця наводить офіційний Twitter німецького клубу:

- «Перший тайм у нашому виконанні не можна назвати хорошим, тільки завдяки голу Коноплянки з-за помилки воротаря ми і отримали перевагу в рахунку. В якійсь мірі нам просто пощастило.

У другому таймі ми виглядали набагато краще, однак це було лише до 75-ї хвилини. Дуже прикро, що там не вдалося втримати перемогу».

Нагадаємо, що в цьому поєдинку відмінним голом відзначився Євген Коноплянка, який, в результаті, став найкращим гравцем матчу.