Почин динамівських нападників підтримав Микита Бурда

Динамо Київ 8 Лютого, 19:34 637
Почин динамівських нападників підтримав Микита Бурда | 19-27
Підопічні Олександра Хацкевича здобули третю перемогу на іспанських зборах

Два дні поспіль «Динамо» проводило спаринги з китайськими командами. Вчора біло-сині обіграли «Хебей Чайна Фортун» з рахунком 2:1. Сьогодні ж на лопатки був покладений «Тянцзинь Теда» - 3:1.

«Динамо»: Маханьков, Шабанов, Бурда, Самбрано, Миколенко, Гусєв (Шепелєв, 63), Смирний, Вербич (Спетару, 76), Циганков (Гонсалес, 63), Мораєс (Бесєдін, 43), Хльобас (Мбокані, 62).

Перший тайм пройшов з невеликою перевагою киян. Вони більше володіли м'ячем і відкрили рахунок. На 33-хвилині відзначився Дмитро Хльобас, для якого це був четвертий м'яч на зборах. Відігралися китайці після розіграшу кутового на 39-й хвилині.

Але вже в дебюті другого тайму протягом чотирьох хвилин «Динамо» створило собі комфортну перевагу, двічі вразивши ворота суперника. На 49-й Смирний протаранив оборону «Тянцзинь Теди» і проштовхнув м'яч Бесєдіну, який вразив порожні ворота. 2:1. А незабаром Бенджамін Вербич віддав пас Микиті Бурді і захисник пробив бездоганно. 3:1.

У другому таймі також можна відзначити удар Хльобаса в поперечину і невикористаний вихід один на один Бесєдіна. У відповідь китайці нічого суттєвого не створили, а провиною всьому - захист біло-синіх ...