Ігор Суркіс: «Рішення по Маріуполю винесли дуже швидко, а коли буде рішення щодо слів Палкіна?»

Динамо Київ 19 Лютого, 09:21 358
Ігор Суркіс: «Рішення по Маріуполю винесли дуже швидко, а коли буде рішення щодо слів Палкіна?»
Президент київського Динамо Ігор Суркіс прокоментував розгляд «маріупольської справи».

- 13 годин проходило слухання справи. Думаю, що найближчим часом судді винесуть свій вердикт. У всякому разі ми пройшли весь шлях, про який говорили. Залишаюся при своїй думці - правота повинна бути на нашому боці.

- Чому слухання проходило так довго?

- Розглядалися позиції всіх сторін, доказова база. Свідки - це добре, але доводити правоту обох сторін повинні юристи. Для мене дивно, що хтось говорить про сепаратизм. Це маячня. Коли команда має на руках дев'ять застережних листів про те, що їхати до Маріуполя не можна. Я ж не кажу про інші команди. У «Динамо» було застереження від дев'яти листів правоохоронних органів. І ні в одному з них не говорилося про те, що в Маріуполі грати безпечно. Я орієнтуюся на офіційні документи, а не на геройства деяких людей, які готові бігти перед автобусом. Ми чекаємо рішення. Яким він буде, таким ми його і приймемо.

- Ви побачилися з усіма цими людьми, хто ображав «Динамо»?

- Там була абсолютно нормальна обстановка. Я бачив усіх, хто виступав проти нас. І президента ФФУ, і генерального секретаря. Це нонсенс, коли Федерація футболу виступає проти свого клубу, який в усі національні збірні делегує величезну кількість своїх гравців і готує їх. А вони виступають проти нас. Коли їм пропонують йти на якусь мирову, вони не хочуть на неї йти. Давайте дочекаємося закінчення, як то кажуть, цього тривалого серіалу. Як би вже все закінчилося, у мене було, що сказати пресі.

- Коли буде рішення?

- Я думаю, що пройде кілька днів, і ми дізнаємося рішення. Ми просили про це, щоб зберігся формат чемпіонату. Наскільки мені відомо, ФФУ теж не заперечувала.

Є порядні люди, а є люди, які потрапили в футбол випадково. Вони прийшли в нього і намагаються зробити з нього політику. Сьогодні це виходить, але завтра не буде. Політиці не повинно бути в футболі. Потрібно до всіх клубів ставитися однаково. По Маріуполю щось дуже швидко було винесено рішення, але я не чую рішення по Палкіну, який сказав, що треба побити суддю. Коли воно буде? Це професіоналізм ФФУ і дисциплінарних органів. Ми два роки чуємо про те, як «Маріуполь» зіграв договірний матч. Як це називається? Громадськість і я особисто хочемо знати, що сьогодні відбувається в нашому футболі. Давайте дочекаємося рішення Лозаннського суду.