Співробітникам УЄФА погрожують смертю за дискваліфікацію «Скендербеу»

Світовий футбол 19 Лютого, 13:15 360
Співробітникам УЄФА погрожують смертю за дискваліфікацію «Скендербеу»
Співробітники УЄФА, які займаються розслідуванням відносно албанського ФК «Скендербеу», отримали повідомлення з погрозою смерті.
«Сьогодні дисциплінарні інспектори УЄФА, які працюють над справою «Скендербеу », отримали анонімні повідомлення з погрозою смерті», - йдеться в заяві на сайті УЄФА.

В організації повідомили, що вже проінформували про це поліцію.

«Ми ніколи не дозволимо, щоб працівникам УЄФА, які займаються цією або будь-якою іншою справою, погрожували і залякували їх. Всі вони мають повну підтримку організації, включаючи повну персональну підтримку з мого боку», - зазначив президент асоціації Александр Чеферін.

Крім того, УЄФА повідомила про хід розслідування справи. Асоціація отримала дані за допомогою системи з виявлення шахрайства при грі на тоталізаторі (BFDS). При цьому розкрилися додаткові відомості, які вказують на те, що «Скендербеу» зіграв більше договірних матчів, ніж підозрювалася.

Раніше в мережі з'явилася інформація про те, що албанський клуб відсторонять від єврокубків на десять років і оштрафують на €1 млн ($1,25 млн).

«Скендербеу» викрили в договірних матчах в сезоні-2015/16. Тоді клуб став чемпіоном Албанії, але після завершення розслідування команду позбавили титулу. Крім того, клуб відсторонили від єврокубків у сезоні 2016/17.