УПЛ зареєструвала новачків «Карпат» під загрозою кримінальної відповідальності

Футбол України 19 Лютого, 19:00 486
УПЛ зареєструвала новачків «Карпат» під загрозою кримінальної відповідальності
Прем’єра-ліга розповіла, чому вона зареєструвала новачків львівського клубу, незважаючи на трансферний бан.

Львівські Карпати змогли зареєструвати «зимових» новачків завдяки ухвалі Франківського районного суду Львова про забезпечення позову Карпат до ФФУ по «справі Гудими» від 17 січня 2018 року.

Як розповів Футбол 24 виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, ще 5 лютого 2018-го державний виконавець особисто привіз та вручив Прем'єр-лізі рішення цивільного суду під розпис.

«12 лютого з Державної виконавчої служби нам надійшов запит стосовно того, на якій підставі не виконується дане рішення. Після чого 13 лютого нам вже надійшов проект ухвали суду, що з нас буде стягнено грошовий штраф і в подальшому нас можуть притягнути до кримінальної відповідальності», – зазначив Дикий.

Згідно з цим рішенням суду загальної юрисдикції, ні Федерація футболу України, ні Прем'єр-ліга не мають права забороняти Карпатам реєструвати гравців.

«Більш того, оскільки ми не поспішали з виконанням цього рішення, бо погоджували позицію з ФФУ, нас вже притягнули до відповідальності у вигляді грошового штрафу, а якщо і далі ми не будемо виконувати рішення суду, то нас притягнуть до кримінальної відповідальності», - вказав Дикий.
Відповідно, новачки Карпат були заявлені 16 лютого перед першим туром другої частини чемпіонату України. Зокрема, на сайті УПЛ міститься інформація, що станом на 16 лютого до змагань були допущені гравці Карпат Джонатан Бедоя, Маурісіо Кортес та Ніка Сандохадзе.
В той же час Дикий пояснив, що це не Прем'єр-ліга одноосібно здійснює заявку команд. «Ми проводимо всі документи, перевіряємо, передаємо ФФУ, і вже федерація видає так звані паспорти футболістів», – сказав він.

За інформацією Футбол 24, питання стосовно «трансферного бану» Карпат має бути розглянуто на найближчому засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ 20 лютого, яке мало відбутися ще 15 лютого.

1 лютого КДК ФФУ прийняв рішення надати Карпатам час до 15 лютого, щоб домовитися зі своїм колишнім гравцем Володимиром Гудимою щодо сплати заборгованості. На наступному рішенні КДК має прийняти подальші рішення залежно від розвитку подій.

Як відомо, раніше КДК приймав рішення про те, що Карпати мають відмовитися від свого позову та припинити звертатися до суду загальної юрисдикції по цій справі.