Артем Франков: «Троє свідків з боку «Динамо» ввічливо запрошені на засідання Комітету ФФУ з етики та чесної гри»

Динамо Київ 20 Лютого, 09:43 593
Артем Франков: «Троє свідків з боку «Динамо» ввічливо запрошені на засідання Комітету ФФУ з етики та чесної гри»
Головний редактор журналу «Футбол» - про вердикт CAS, а також про майбутнє засідання Комітету ФФУ з етики та чесної гри.

- У понеділок, 19 лютого, стала відома резолютивна частина вердикту Спортивного арбітражного суду в Лозанні, а саме:

Вердикт Апеляційного комітету Федерації футболу України, згідно з яким трьом командам Динамо Київ зараховані технічні поразки за неявку до Маріуполя, залишається в силі.

Судові витрати розділені порівну між позивачем (ФК Динамо Київ) та відповідачем (ФФУ).

Отже, Лозаннський суд не прийняв позицію киян і встав на позицію Федерації футболу; Динамо програло цю справу, і ваш автор на стороні, яка програла в цій справі. Що аж ніяк не тягне зміни мною позиції з приводу суті справи. Вона, ця позиція, ніщо перед вердиктом КАС, який ми всі зобов'язані поважати і приймати, більш того, поважаємо і приймаємо, але відмовлятися - відрікатися! - ні від чого я не збираюся. Коментувати вердикт Лозанни? Вважаю недоречним.

Ще раз підкреслюю: рішення остаточне, оскарженню не підлягає, вердикт відбувся - це КАС! Ситуація закрита.

Як вона буде розвиватися в світлі, можливо, майбутнього візиту Динамо в Маріуполь - обговоримо окремо.

Ну а поки троє свідків з боку Динамо - перший віце-президент ФФУ О.Бандурко, віце-президент ФФУ І.Кочетов, член виконкому ФФУ А.Франков - ввічливо запрошені на засідання Комітету ФФУ з етики та чесної гри (КЕЧІ).

Підстави для виклику - колективний... кхгм, рапорт свідків з боку ФФУ В.Голуба, О.Хахльова і Г.Прокоповича (трьох глав регіональних федерацій), який вказує на те, що присутність в списку динамівських свідків і поява в Лозанні є грубим порушенням Етичного кодексу ФФУ і завдала шкоди іміджу та репутації Федерації.

Якщо це початок полювання на відьом (читай - інакомислячих), спроба обмежити моє громадянське право мати, висловлювати і відстоювати власну думку, то хочу порадити товаришам, п'яним Лозаннським успіхом, не захоплюватися «святою інквізицією». У цьому світі все таке мінливе...

...Ні, я не шкодую ні про що. Крім, звичайно ж, того, що суд прийняв іншу сторону - було б дивно відчувати якісь інші емоції. Що ж, поразки загартовують і вчать. Футбол-то і його вірні складові, що клуби, що органи, в будь-якому випадку нікуди не дінуться; а одним принциповим протистоянням у нас виразно стало більше. Нам не зашкодить ще пара-трійка матчів, яких уболівальники чекатимуть з полум'яним нетерпінням, - цитує Франкова Football.ua.