CAS пояснив своє рішення щодo матчу «Маріуполь» - «Динамо»

Динамо Київ 20 Лютого, 11:57 518
CAS пояснив своє рішення щодo матчу «Маріуполь» - «Динамо»
Спортивний арбітражний суд в Лозанні роз'яснив своє рішення щодо матчу 7-го туру УПЛ між «Маріуполем» і «Динамо».

«Суд дійшов висновку, що, оскільки відповідний матч не був заборонений будь-яким місцевим чи державним органом, а Дирекція УПЛ, згідно з відповідними правилами, була компетентним органом, який визначає, чи є обгрунтовані підстави чи навіть форс-мажорні обставини для відкладення чи перенесення матчу.

Оскільки ФК «Динамо» Київ не подав жодного такого запиту до Дирекції Прем'єр-ліги України для прийняття рішення щодо поєдинку, Суд дійшов висновку, що апеляція повинна бути відхилена, без необхідності визначити, чи є проблеми безпеки в регіоні, що стало причиною того, що ФК «Динамо» не брав участь у матчі.

Але зважаючи на те, що ФФУ не змогла своєчасно проаналізувати ситуацію та донести її до сторін конфлікту, в результаті чого виникла плутанина, яка завдала шкоди для ФК «Динамо» Київ. Як наслідок цього, суд вирішив, що витрати на арбітраж повинні бути розподілені між сторонами рівними частинами.

Оскільки рішення у цьому випадку впливає на позицію першого етапу чемпіонату України і оскільки другий етап планується розпочати 10 березня 2018 року, Суд виніс своє рішення якомога швидше», - йдеться у прес-релізі на офіційному сайті CAS.

Нагадаємо, що Спортивний арбітражний суд відхилив позов київського «Динамо» у «маріупольській справі». У резолютивній частині рішення CAS зазначено, що в позові київського «Динамо» відмовлено повністю і залишено в силі рішення Апеляційного комітету ФФУ про технічну поразку «Динамо» за неявку на матч чемпіонату України до Маріуполя 27 серпня 2017 року.