Герой футбольного дня. Домагой Віда

Світовий футбол 21 Лютого, 14:39 456
Герой футбольного дня. Домагой Віда
Хорватський захисник отримав перше за десять років вилучення.

В це важко повірити, але вчорашня червона карточка Домагоя Віди стала для нього першою (!) з моменту відходу з рідного «Осієка». З того часу, - а залишив рідне пристанище Домагой у 2010-му році, - Віда змінив чотири клуби, але «під санкції» потрапив вперше.


В Україні Віда зажив славу доволі жорсткого гравця, проте йому завжди вдавалося вчасно зупинятися. Протягом київської каденції він жодного разу не вилучався з поля, хоча в окремих поєдинках дозволяв собі жорсткі і навіть грубі дії.

Не було вилучень і в складах загребського «Динамо» та леверкузеньского «Байєра» (хоча за «аптекарів» зіграв занадто мало – лише дев'ять поєдинків). Востаннє Віда підпадав під «санкції» навесні 2008-го року, коли в матчі «Осієк» - «Цібалія» заробив дві жовтих карточки і пішов з поля на 71-й хвилині.

Домагой Вида

Пряму червону карточку Віда отримав вдруге в кар'єрі. Перша, знову ж таки, припала на період виступу за «Осієк». Восени 2007-року в поєдинку ФК «Задар», судячи з рапортів про матч, наприкінці зустрічі відбулася сутичка і Віда був вилучений з приміткою «неспортивна поведінка». Разом з ним з поля пішов і футболіст з команди-суперниці, а партнер Віди отримав попередження.

В матчах за збірні Хорватії (національну, U-21, U-19) вилучень також не отримував. Виходить, що пряму червону за ігровий момент Віда отримав вперше в кар'єрі. Цікава статистика. Зважаючи на амплуа та стиль футболіста. Особливо прикро хорватові лише через те, що вилучення припало на історичний для його нової команди момент – перший в історії «стамбульських орлів» матч плей-офф Ліги чемпіонів.

Домагой Вида