Герой футбольного дня. Денис Гармаш / Тамаш Кадар

Динамо Київ 23 Лютого, 12:31 563
Герой футбольного дня. Денис Гармаш / Тамаш Кадар
Денис Бойко, Тамаш Кадар і Євген Хачеріді - опора вчорашнього Динамо. Гармаш занадто швидко вичерпав ресурси.

Візуально гра Дениса Гармаша справила не найліпше враження. Особливо кидалися у вічі часті і прості помилки при роботі з м'ячем. Втім, при оцінці гри Дениса варто враховувати його позицію, функції на полі і той факт, що саме Гармаш найчастіше серед футболістів «Динамо» вступав у єдиноборства. Відповідно, найбільше єдиноборств – найширше поле для маневрів. В тому числі, і невдалих.

Гармашу багатенько доводилося працювати без м'яча. Точніше, робота Дениса зводилася до одного-двох дотиків – перехоплення, підкат, швидкі переведення і зміщення акцентів атак. Відтак, Гармаш став лише п'ятим у складі «Динамо» за відсотком володіння м'ячем, і третім – за кількістю дотиків до м'яча.

Гармаш продемонстрував дуже низький як для футболіста центральної зони відсоток точних передач. Буяльський і Шепелєв, приміром, які допомагали Денису в центрі поля, значно випередили досвідченішого партнера за цим компонентом гри. Але програли йому за загальною кількістю ТТД, при чому – суттєво. Це знову ж пояснюється особливістю функцій Гармаша на полі. У нього майже не було часу і можливостей для роботи на створення, оскільки саме Гармаш найбільше і найефективніше допомагав центральним оборонцям Кадару та Хачеріді протидіяти атакам АЕКа.

В цілому ж, Гармаш був передовиком «Динамо» в площині старання і працьовитості, але неналежна фізична форма, а також відсутність гідної підтримки з боку партнерів у центральній зоні зумовили різке вичерпання ресурсів. На завершальному відрізкові матчу Гармаш банально зупинився, що не стало катастрофою для «Динамо» лише через невезіння та втому грецької команди.

Варто звернути увагу на вдалу і впевнену гру центральних оборонців. Особливо – Кадара. Угорець видав чи не найліпший свій поєдинок з часів перебування у «Динамо». Лідер за кількістю перехоплень м'яча, лідер за кількістю виносів снаряду зі своєї зони відповідальності, лідер за кількістю та відсотком точності передач.

На рахунку Кадара – навіть один пас на загострення. Мало вступав у відбори, але греки найчастіше проривалися до воріт Бойка флангами. Поруч з Кадаром непогано діяв і Хачеріді. Принаймні, на контрасті з контрольними матчами – дуже навіть добре. Власне, Кадар, Хачеріді та Бойко і були найліпшими футболістами киян у вчорашній грі. Зіграй хтось з них трошечки слабкіше – і «Динамо» неодмінно рухнуло б у провалля.