Артем Громов: «Зоря» знає, як відібрати очки у «Динамо»

Динамо Київ 25 Лютого, 11:25 1082
Артем Громов: «Зоря» знає, як відібрати очки у «Динамо» | 19-27
Хавбек «Зорі» розповів про майбутні поєдинки з командами, кольори яких він захищав раніше.
«Проти «Ворскли» буде дуже важливий поєдинок для «Зорі». Нам обов'язково потрібно перемогти, щоб не відпустити полтавчан, які зараз випереджають нас на чотири очки.

Але я б не став говорити, що це матч за шість очок, адже крім цієї зустрічі, попереду буде ще другий етап чемпіонату. Так, матч на даному етапі важливий, але не вирішальний. Шкода тільки, що погода зараз в Україні не зовсім футбольна. Складно демонструвати все те, що ми награвали на зборах. На перше місце виходить боротьба. «Ворскла» цим якраз і славиться, а ще - великою кількістю флангових атак. Цьому, вірю, «Зоря» знайде протидію.

Я вважаю, що «Зоря» - головний претендент на третє місце. Так, «Ворскла» зараз вище нас у турнірній таблиці, але вірю, що нам під силу обійти полтавчан. «Зоря» дуже хоче знову зійти на п'єдестал, і знову виступати в груповому раунді Ліги Європи.

В останніх двох матчах першого етапу у «Зорі» найскладніший календар? Мабуть, так і є. Наші майбутні суперники займають третє і друге місця в турнірній таблиці. Але ми знаємо, як відбирати очки не тільки у «Ворскли», але і у «Динамо». Принаймні «Зоря» зробить все, що домогтися позитивного результату», - цитує Громова zbirna.com.