Вболівальники в Кам'янському створили нову «Сталь»

Футбол України 28 Лютого, 13:21 679
Вболівальники в Кам'янському створили нову «Сталь» | 19-27
Після конфліктів з керівництвом нинішньої «Сталі» вболівальники з Кам'янського створили нову громадську організацію «Сталь Кам'янське» і вже почали працювати над створенням команди для участі в чемпіонаті Дніпропетровської області.

Процес формування команди почнеться в Кам'янському, коли будуть узгоджені всі документи, пов'язані з утворенням громадської організації, яка, по суті, і утворює новий клуб «Сталь».

Незважаючи на це, представники ГО вже провели попередні переговори з можливим головним тренером нової «Сталі», також запущена селекційна робота для формування складу.

На перших порах фінансування новоствореної «Сталі» виходитиме суто від каменских уболівальників. Втім, у «Сталі» розраховують і на допомогу рядових любителів футболу з інших регіонів, для чого створений спеціальний банківський рахунок для збору коштів. Також ініціативна група розраховує і на підтримку влади Кам'янського, зокрема - мера міста. Міське керівництво в свою чергу обіцяє допомогу в справі, по суті, переродження міської футбольної команди.

Нагадаємо, в 2017 році «Сталь», яка нині виступає в УПЛ, припинила проводити свої домашні матчі в Кам'янському і переїхала в передмістя Києва. Першочерговою причиною переїзду називалася реконструкція домашньої арени сталеварів - стадіону «Металург», яка, втім, так і не ропочалася досі. Також «Сталь» позбулася генерального спонсору клубу - Дніпровського металургійного комбінату (ДМК), який знаходиться в Кам'янському.

У зв'язку з цим вболівальники почали вимагати від керівництва «Сталі», щоб клуб відмовився від свого бренду, так як вже не представляє Кам'янське.

Також стало відомо, що «Сталь» змінює місце своєї реєстрації, і в наступному сезоні представлятиме 33-тисячне місто Буча в Київській області.