«Гетто» для росіян - скандальну «Єкатеринбург-Арену» сьогодні ввели в експлуатацію до ЧС-2018

Світовий футбол 28 Лютого, 20:45 1627
«Гетто» для росіян - скандальну «Єкатеринбург-Арену» сьогодні ввели в експлуатацію до ЧС-2018
Стадіон «Єкатеринбург-Арена» прийматиме матчі чемпіонату світу з футболу

Як повідомляє Depo.Сектор, перша гра на реконструйованій арені відбудеться 1 квітня.

«Міністерство будівництва та розвитку інфраструктури Свердловської області видало дозвіл, яке підтверджує можливість організації матчів і прийому глядачів в спорткомплексі», - йдеться в повідомленні департаменту інформаційної політики області.

Стадіон побудований в 1953-1957 роках, з 7 жовтня 2015 по 29 грудня 2017 року проводилася реконструкція.

Стартова ціна реконструкції - 11 мільярдів рублів. Поступово дорожчала і завершилося все за офіційними даними на 13 мільярдах 106 мільйонах 332 тисячах рублів.

На час проведення чемпіонату була запланована місткість стадіону 35 000 місць, включаючи місця на збірно-розбірних трибунах. Після чемпіонату їх демонтують і місткість стадіону складе близько 25 000 глядачів. І саме через цю конструкцію арена потрапила в рейтинг британського видання The Telegraph «кумедних стадіонів, які приймали або прийматимуть матчі Чемпіонату світу». В мережі також довго висміювали, мовляв, на верхніх рядах буде видно лише дах...

Найбільше публіку дратує те, що саме на ці місця продаються квитки категорії D - за заниженою ціною і тільки для росіян. До того ж там явно не передбачений захист від дощу і вітру. У підсумку цей «шматок» стадіону виглядає як архітектурне втілення поняття «гетто».

Чемпіонат світу на Росії пройде з 14 червня по 15 липня. «Єкатеринбург-Арена» прийме чотири матчі: 15 червня зіграють збірні Єгипту та Уругваю, 21 червня - Франції та Перу, 24 червня - Японії та Сенегалу, 27 червня - Мексики та Швеції.