Чому на «Динамо» чекає «революція» в разі приходу Ріанчо

Динамо Київ 1 Березня, 11:34 805
Чому на «Динамо» чекає «революція» в разі приходу Ріанчо
Вже декілька днів поспіль в ЗМІ з'являються чутки про можливе повернення в київське «Динамо» іспанського фахівця Рауля Ріанчо.

Невдалі результати нинішнього тренера команди Олександра Хацкевича, а також низький рівень гри киян свідчать про те, що президенту «Динамо» терпець таки увірветься. І як наслідок в команді може з'явитись новий амбітний тренер з Іспанії - Рауль Ріанчо.

Прихід іспанця в клуб може спровокувати революційні зміни в команді, тож Depo.Сектор виділить найлоговніші з них:

Кадрова революція. Ні для кого не секрет, що відхід Рауля з «Динамо» ще за часів Сергія Реброва був спровокований кадрами, які не влаштовували іспанця. На думку екс-помічника Реброва, цілий ряд футболістів київського клубу не відповідали рівню команди, а деякі з них просто втратили мотивацію і бажали швидкого трансферу в сильніші чемпіонати.

Рауль Ріанчо хотів попрощатись з Євгеном Хачеріді, який втратив місце у складі киян. Також іспанець не міг прижитись зі скандальним конголезцем Дьємерсі Мбокані, своє останнє слово в клубі, на думку Ріанчо, сказали Олег Гусєв та Денис Гармаш.

Якщо ж подивитись на сьогоднішній склад киян і пригадати бажання іспанця влити «свіжу кров» в команду, то на вболівальників чекає сюрприз у вигляді оновленого «Динамо».

Тактична гнучкість. Про Ріанчо ще при Реброві говорили, як про основного тактика команди. Олександр Хацкевич досить обмежений у цьому питанні фахівець, а основна схема, яку використовує білорус - це «заїжджена» 4-2-3-1 та застаріла 4-4-2. Важливо, що ці схеми наставник не завжди використовував по грі і по супернику. Наприклад, з відверто слабкою командою міг весь поєдинок грати з одним форвардом, що в кінцевому результаті призводило до втрати очок.

Іспанець може додати яскравих фарб у грі «Динамо», змінюючи малюнок гри безпосередньо під час поєдинку.

Відсутність «динамівського серця». У «Динамо» не спостерігається зрозумілої стратегії розвитку, що виливається в туманні перспективи виступів у Лізі Європи та й у внутрішньому чемпіонаті також. Величезна вина в цьому лежить на плечах президента Ігоря Суркіса. У 2016-му році як тільки Ріанчо спокусився на ключові питання в розвитку клубу, Ігор Михайлович вважав за краще розлучитися з фахівцем. Він не був налаштований ділитися своєю владою в клубі, але зараз ситуація може кардинально змінитися. Перші кроки пошуку компромісів з боку Суркіса вже підтверджуються саме фактом переговорів з іспанцем. Адже Рауль з іншої когорти тренерів, якому нав'язати свою точку зору вкрай важко, тому президенту доведеться ділитись своїм кріслом з імпульсивним іспанським фахівцем.

Якщо ж Рауль Ріанчо таки опиниться біля керма «Динамо», то на вболівальників чекає цікавий виток в історії команди, адже іменитий український клуб ще ніколи не очолював тренер за меж пострадянського простору.