Леонід Буряк - динамівським «доброзичливцям»

Динамо Київ 1 Березня, 18:00 534
Леонід Буряк - динамівським «доброзичливцям»
Колишній наставник «Динамо» Леонід Буряк - про критику на адресу київського клубу.
«Казав, кажу, і завжди буду говорити: «Динамо» - це мій рідний клуб, служінню якому було віддано чотирнадцять років. Спочатку я був гравцем команди «Динамо» (Київ), вигравав з нею чемпіонати і Кубки СРСР, єврокубки. Моїм наставником був великий Валерій Васильович Лобановський, з яким довелося попрацювати у збірній України, а потім і самому її очолювати. Працював спортивним директором клубу, нехай і нетривалий час, але був головним тренером «Динамо» (Київ).

Зараз я не працюю в клубі, але мені далеко не байдуже, що відбувається навколо моєї рідної команди. І незрозуміло, чому в черговий раз так озлобився на «Динамо» екс-тренер «Карпат», «Металіста» і «Дніпра» Мирон Маркевич. Де і коли кияни перейшли дорогу цьому тренерові? Що він привніс в український футбол? Зараз він працює в Комітеті збірних при Федерації футболу України, ось мабуть і намагається вислужитися перед своїми новими роботодавцями. А у вільний від роботи час, якого вистачає, Мирон Маркевич в складі збірної ветеранів України демонструє свій «футбольний талант» на полях нашої країни і зарубіжжя.

Мирон Богданович, ви перебуваєте на підтанцьовці у своїх молодих колег по збірній ветеранів України, які ще в минулому сезоні виступали у вищому дивізіоні чемпіонату країни, але не лізьте не в свою справу. Чи не тавруєте ганьбою клуб, до якого ви не маєте ніякого відношення, адже «Динамо», крім того, що перемагало очолювані вами, пан Маркевич, команди, нічого поганого вам не зробило, а тільки приносило і продовжує приносити користь і славу вітчизняному футболу.

А також не можу зрозуміти, чому так озлоблені на «Динамо», свою колишню команду, її екс-гравці, а нині телевізійні експерти Йожеф Сабо і Віктор Леоненко, які забули про своє походження і про все хороше, що зробив їм клуб, завдяки виступам в якому вони стали відомими людьми. Багато негативу висловлюють вони на адресу клубу, його президента, молодих гравців, які в майбутньому можуть скласти кістяк в тому числі і національної збірної країни, і тренерів, які працюють з колективом перший сезон, формуючи, таким чином, в якійсь мірі і думку численних футбольних уболівальників...

І на завершення. Не скандали потрібні нашому футболу в цей нелегкий час - вони ні до чого доброго не приведуть. Є прописна істина - лише в протистоянні з сильними суперниками можна рости в професійному плані. Не буде «Динамо» - не буде «Шахтаря», і навпаки - без «Шахтаря» не буде «Динамо». Друзі, давайте будемо вболівати за всіх наших повпредів в єврокубках, національну та молодіжні збірні, адже вони представляють нашу єдину улюблену Україну», - сказав Буряк.