Уся Росія на одному фото – стадіон ЧС-2018 «Мордовія» у Саранську порвав мережу

Світовий футбол 1 Березня, 21:56 1029
Уся Росія на одному фото – стадіон ЧС-2018 «Мордовія» у Саранську порвав мережу
​​Росія продовжує тільки будувати арени до Чемпіонату світу, який має відбутись в цій країні влітку 2018 року.

Стадіон в Саранську «Мордовія Арена» вражає уяву... тим, що розташоване поруч. Збідовані хатиночки навіть без парканів. Контраст у цілком російському дусі.

«Увесь сенс Росії – для інших круто, а для своїх лайно. І таких фото маса», – навіть на російському Sports.ru коментарі щодо цієї картинки більш ніж скептичні.

«Русскій мір. Розкіш злиднів. Ось що вони можуть запропонувати? Ізбу та Путіна?» – риторично запитують українці у соцмережах.

«Понти для приїжджих. Завісят плакатами з хмарочосами», – тролять саранців у мережі в Україні.

Мордовія Арена, Саранськ, ЧС-2018

«Гарна світлина. Тут одним фото все сказано. Блиск, мільйони і мільярди грошових знаків поряд з убогістю і злиднями.

Сховайте хоча б якось цю сірість і бідність, закрийте якимось високим 5-метровим парканом. А то навіть мені соромно перед іноземцями», – а це вже коментар на саранському порталі Stolica-s.su, який і опублікував вірусне фото.

«Ще одна підпірка, і Росія остаточно переможе Америку»«На ті ресурси, що видобуваються в РФ можна будувати стадіони з золота, а навколо їх повинні бути хмарочоси як в Дубаї, навіть в Саранську. Але всі вони йдуть в кишені шахраїв і злодіїв», – обуруються росіяни на своїх ресурсах.

Деякі, щоправда, не розуміють, навіщо вибирати таких нехороший ракурс, і звинувачують журналістів у публікації непривабливих фото. Закидають навіть фотошоп і брехню. «Ага, ці бідолахи не живуть у гетто, це просто відповідний ракурс», – відповідають на це на Пікабу.

«Сам прикол, що обслуговування цього величезного стадіону вимагає колосальних грошей. Плюс місткість стадіону – 45 тис. осіб, при населення міста 300 тис. Вони його на день міста навіть не заб'ють», – дивуються навіть у самій Росії.