«Карпати» можуть зникнути, якщо клуб вилетить з УПЛ

Футбол України 2 Березня, 13:24 882
«Карпати» можуть зникнути, якщо клуб вилетить з УПЛ
На нещодавньому засіданні КДК ФФУ віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук не соромився гучних заяв, які стосуються майбутнього львівського клубу.

Ситуація навколо справи «Карпати» проти Гудими», а також відсутність почесного президента «Карпат» Петра Димінського в Україні можуть спровокувати поглиблення кризи в клубі, досягнувши аж його зникнення влітку 2018 року.

Такі висновки змушують робити слова Смалійчука по ходу нещодавнього засідання контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, де «Карпатам» було присуджено покарання у вигляді зняття 6 очок в чемпіонаті України за борг екс-футболісту львів'ян Володимиру Гудимі.

«Слова про можливе зникнення «Карпат» відкрито прозвучали від віце-президента львівського клубу Олега Смалійчука. Взагалі, з подій, які відбувалися на засіданні КДК, я зрозумів, що у Смалійчука є карт-бланш від власника клубу. Нинішній керманич клубу хоче вирішити проблему з Гудимою (фактично він визнав існування боргу), але не має клубного бюджету для сплати боргу, тому сміливо можна припустити, що хоче все вирішити як приватна особа», - розповів адвокат Гудими Андрій Руденко.

Один з результатів засідання КДК - це запропонування можливого механізму компромісу між сторонами, що теж озвучив Смалійчук.

«Смалійчук запропонував розбити борг Гудими на 10 місяців. Але в той же час кілька разів прозвучала думка: «Якщо «Карпати» вилетять, ніхто нікому платити не буде, тому що не факт, що клуб взагалі буде існувати», - додав адвокат.

Нагадаємо, 1 березня КДК ФФУ зняв з «Карпат» 6 очок за повторне звернення до суду загальної інстанції у справі Володимира Гудими. У грудні 2017 року львівський клуб був покараний зняттям 3 очок знову ж таки через несплату боргу Гудимі.

У «Карпат» буде можливість оскаржити останнє рішення, тому одразу очки з команди у таблиці УПЛ зніматися не будуть.